Як будувати піраміду. Як побудувати піраміду з дерева.

Піраміди - це найбільша загадка людства. Є припущення, що вони служили для зв'язку з космосом, паралельними світами. Властивості пірамід до сих пір до кінця не досліджені, але люди давно помітили, що зроблена своїми руками невелика піраміда володіє дивовижним лікувальним ефектом.
Вам знадобиться
  • - папір формату А0 (610 * 863)
  • - ножиці
  • - клей
  • або
  • - дошки
  • - рейки
  • - дерев'яні шпунти
  • - антисептик для обробки дощок
  • - жесть
  • - лист міді 51х51 см
Інструкція
1
Лікувальну піраміду можна зробити різними способами. Один з них - з простого ватману. Головне - дотримуватися принцип золотого перерізу. З паперу або ватману формату А0 вийде піраміда заввишки приблизно 50 см.Сначала треба прокреслити вертикальну лінію (точки А3-А6), довгою 52,5см. Щодо цієї основної лінії будуть будується все інші. Потім з точки А6 потрібно провести коло радіусом, рівним довжині відрізка А3А6. Потім на ній відкласти хорди А3А4, А4А5, А3А2, А2А1. Довжина кожної хорди - 23,4 см. Потім треба з'єднати їх з точкою А6. Потім потрібно прокреслити паралельну лінії А1А6 лінію. Вона буде служити припуском для склеювання. Тепер можна вирізати розгортку. Потім її слід акуратно скласти по гранях, щоб вони побільше загострилися і стали рівніше, можна провести по ним лінійкою або ножицями. Можна клеїти піраміду. Вибирайте клей, яка не коробить папір, коли висохне.
2
Якщо є час, сили і бажання, можна побудувати велику піраміду з дерева. Для цього треба також дотримуватися принцип золотого сеченія.В підставу майбутньої піраміди насипте щебінь, покрийте його руберойдом і поставте бруси 2х2 м. Їх треба з'єднати з дерев'яними шпунтами, потім в середині поставити дошки, на них покласти жесть. Потім слід зробити з дощок бічні сторони. Їх краще окремо змонтувати на землі. В одному з трикутників треба зміцнити додаткові дошки. На них буде встановлена дверь.Потом обидва трикутника треба поставити на основу піраміди. Трикутник з місцем для дверей ставиться на східну сторону, другий - на західну. Вгору трикутників треба зв'язати разом, трикутники зміцнити за допомогою дощок і шпунтов нагорі і внізу.Затем треба покласти дошки на підлогу піраміди, а під них - лист заліза. Бічні стінки обшітьдоскамі за годинниковою стрілкою. Верхівку піраміди треба покрити листом міді, краї якого слід відігнути і прикріпити силіконом. Потім прикріпити двері.
3
Треба дуже правильно вибрати місце для піраміди. На вулиці грані піраміди (Не ребра!) Повинні бути зорієнтовані по сторонах світу, вхід повинен перебувати з боку півночі або сходу. Будинки піраміди треба встановлювати подалі від каналізаційних і водопровідних труб, метало і водомістких предметів. Приступати до виготовлення піраміди треба в спокійному, світлому стані духу. Якщо не дотриматися принципу золотого перерізу, користі від піраміди не буде.
Зверніть увагу
На вулиці піраміду краще будувати на піднесеному разом.