Як з'єднати дві підмережі. пов'язати 2 підмережі в одну.

Коли виникає необхідність з'єднати дві локальні мережі в одну, не варто вигадувати принципово нову схему. У деяких випадках достатньо з'єднати між собою всього лише пару пристроїв. Це дозволить вам заощадити трохи часу і сил.
Вам знадобиться
  • мережевий концентратор, мережевий кабель.
Інструкція
1
Для об'єднання двох локальних мереж в одну вам знадобиться мережевий кабель або концентратор. Правильний вибір цілком залежить від ступеня зайнятості обох мереж.
2
Для початку розглянемо ситуацію, в якій ми маємо дві локальні мережі, побудовані з використанням концентраторів. Для того щоб технічно об'єднати їх в єдину мережу, з'єднайте між собою два концентратора з сусідніх мереж. Використовуйте для цієї мети мережевий кабель.
3
Щоб полегшити подальший обмін інформацією між комп'ютерами загальної мережі, змініть IP-адреси комп'ютерів однієї з підмереж. Після цієї операції всі пристрої повинні мати IP-адреси формату 111.111.111.Х.
4
Тепер розглянемо ситуацію, в якій одна з підмереж побудована з використанням маршрутизатора, з якого лунав інтернет. Аналогічно способом, описаному в другому кроці, з'єднайте обидві мережі в єдине ціле.
5
Зверніть увагу на наступний нюанс: ні в одному мережевому концентраторі може не виявитися вільних портів LAN. Здавалося б, з'єднати їх між собою неможливо. Придбайте додатковий концентратор. Вимкніть по одному комп'ютеру від кожного мережевого концентратора з кожної підмережі .
6
Підключіть ці комп'ютери до нового пристрою. З'єднайте придбаний концентратор з кожним із звільнених портів LAN.
7
Найімовірніше, всі комп'ютери підмережі , побудованої без машрутізатора, мають статичні (постійні) IP-адреси. А комп'ютери другий підмережі - динамічні.
8
Відкрийте настройки мережевого підключення будь-якого комп'ютера першої підмережі . Виберіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP». Зробіть пункт «Отримати IP-адресу автоматично» активним.
9
Повторіть дії, описані в попередньому кроці, на всіх комп'ютерах першої підмережі . Це маршрутизатора видавати їм нові IP-адреси, необхідні для доступу в інтернет.