Як змінити шрифт в опері. Як змінити розмір закладок в опері.

Браузер Opera має, мабуть, найбільш просунуті в порівнянні з іншими популярними типами браузерів вбудовані інструменти настройки зовнішнього вигляду відвідуваних сайтів. Задати відображення шрифтів в найбільш зручному для вас варіанті тут можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Змініть розмір шрифту разом з розмірами всіх інших елементів сторінки - це найпростіше перетворення з усіх доступних в браузері. Здійснюється воно натисканням клавіш «Плюс» і «Мінус» на основної або додаткової (цифровий) клавіатурі. Це ж можна робити і за допомогою коліщатка миші, утримуючи клавішу CTRL.
2
Натисніть клавіші CTRL + F12, якщо хочете більш детально налаштувати використання шрифтів . Так ви відкриєте вікно доступу до зміни установок браузера. Замість гарячих клавіш можна розкрити меню, перейти в розділ «Налаштування» і вибрати пункт «Загальні настройки».
3
Перейдіть на вкладку «Розширені» і клацніть у списку ліворуч рядок «Шрифти». В результаті ви отримаєте доступ до детальної налаштуванні шрифтів , використовуваних браузером.
4
Виділіть в списку потрібний рядок і натисніть кнопку «Вибрати». У віконці можна вибирати гарнітуру шрифту, його розмір, накреслення, робити його похилим, закресленим, підкресленим і навіть надчеркнутим. Коли зразок в віконці попереднього перегляду буде задовольняти вашим вимогам - натисніть кнопку «ОК».
5
Інший спосіб змінити шрифти - скористатися наданої браузером можливістю використовувати свої власні описи стилів. Ви можете самостійно підготувати CSS-файл або використовувати один з встановлюваних разом з браузером варіантів. Щоб вибрати файл стилів і задати схему його використання клацніть пункт «Вміст», розміщений у списку рядком вище пункту "Шрифти" на тій же вкладці «Розширені».
6
Натисніть кнопку «Налаштувати стилі» і браузер відкриє додаткове вікно з двох закладок.
7
Клацніть кнопку «Обзор» на вкладці «Вид». Виберіть файл стилів, який містить інструкції, що задають параметри шрифтів , і натисніть кнопку «Відкрити».
8
Перейдіть на вкладку «Режими відображення» і поставте позначки в обох полях з написом «Моя таблиця стилів». При бажанні тут можна більш детально вказати для яких елементів сторінки використовувати настройки з вашого файлу стилів, а які залишити зі стилями, заданими автором сторінки.
9
Натисніть кнопки «ОК» в обох відкритих вікнах налаштувань.