Як змінити себе в кращу сторону. Як змінитися себе на краще.

Більшість людей, що пробують змінити себе в кращу сторону , терплять в цій нелегкій справі фіаско. Найчастіше це відбувається через невпевненість у собі, ліні, а також через те, що людина просто не знає, за що братися, тому всі спроби змінитися зводяться нанівець. Скориставшись кількома порадами, ви відчуєте, як ваше життя приймає нових обертів.
Інструкція
1
Навчіться говорити «ні» Само собою, по дорозі з роботи ви забіжите в магазин або в аптеку, хоча планували прийти раніше і зайнятися собою. Само собою, у вихідні ви поведете дитину на заняття з англійської, незважаючи на те, що це обіцяв зробити чоловік. Ви настільки звикли нікому не відмовляти, що не помічаєте, як оточуючі використовують вас, не залишаючи вам часу на саму себе, результатом чого стає депресія і втома. Повірте, якщо іноді ви відмовите комусь у проханні, яка йде в витрата з вашими інтересами, вони не перестануть вас любити або поважати.
2
Почніть думати про себеСину захотілося нові джинси, донька вимагає грошей на модну зачіску, а ваш чоловік порвав домашні тапочки і ходити в них стало неможливо. Зупиніться і задумайтеся, коли востаннє ви витрачалися на себе кохану. Цього разу потратьте гроші на шопінг, масаж, манікюр або басейн. Ваш настрій помітно покращиться, що дуже сприятливо відіб'ється на оточуючих.
3
Не прагніть бути безупречнойНа службі ви лізете зі шкіри геть, щоб показати себе з кращого боку. Приходячи з роботи, ви стовбичите біля плити, щоб побалувати домашніх вишуканими делікатесами. Зупиніться, якщо бездоганності стає багато, то вона втрачає свою цінність. Тим більше, що не всі навколо ідеальні, а ваші рідні із задоволенням повечеряють чим-небудь простим. Та й у квартирі не обов'язково повинен панувати бездоганний порядок - нехай ваша сім'я згадати і про свої обов'язки.
4
Не зациклюйтеся на бездоганною фігуреВи постійно мучите себе думками про те, що вам ніколи займатися спортом? Перестаньте! Щоб тримати себе у формі, достатньо забути про ліфт і під час чищення зубів необхідно напружувати і розслабляти м'язи живота і сідниць. Повірте - результати, які ви побачите через пару тижнів, вразять вас.
5
Пам'ятайте про особисте временіМінімум раз на тиждень робіть те, що дійсно приносить вам задоволення і відволікає від насущних проблем. Що б це не було - читання улюбленої книги, похід в кіно або в кафе з подругою, пам'ятайте, що це не менш важливо, ніж похід по продуктових магазинах або візит до родичів.