Як зробити талію тонше. Як досягти осикою талії.

Тонка талія завжди вважалася одним з головних достоїнств жінки. У боротьбі за неї представниці прекрасної половини людства готові йти до кінця. Однак не варто приносити якісь жертви. Зменшити талію не так важко. Потрібно просто трохи обмежити себе в їжі і кожен день займатися спеціальними вправами.
Інструкція
1
Для початку слід розім'ятися. Встаньте прямо, сильно втягніть усередину живіт, а потім його випнете. Робіть це дуже швидко багато разів. Тепер візьміть обруч і покрутіть його на талії кілька хвилин в різні боки. З часом звичайний хула-хуп можна буде замінити на спеціальний - утяжеленний.Встаньте прямо, ноги поставте на ширину плечей. Робіть кругові рухи тулубом почергово в одну і іншу сторони. Потім нахиляйтеся вперед, тримаючи спину прямою. Долонями треба торкатися підлоги, потім лівою і правою ноги.
2
Тепер треба зміцнити м'язи верху та центру живота. Ляжте на спину, при цьому зігніть ноги в колінах і одночасно підніміть п'яти від підлоги. Руки повинні бути за головою. 10-15 раз піднімайте тіло так, щоб плечі і верхня частина спини відривалися від пола.Потом можна встати, поставивши ноги якомога ширше, зігнути їх в колінах і, напружуючи сідниці, робити різкий рух тазом вперед, повертаючись у вихідне положення - розслаблятися.
3
М'язи низу живота також важливі для тонкої талії. Їх зміцнюють так. Потрібно лягти на підлогу, піднявши зігнуті в колінах ноги і голову. Потім треба руками взяти свої за коліна і тягнути їх на себе. В цей час треба ногами здійснювати зворотне усіліе.Когда звикнете до навантажень, можна буде випрямляти тіло, торкаючись підлоги, а потім знову підводитися таким же образом.Еще одна проблемна зона - боки. З них теж потрібно зганяти зайву жир. Ляжте на спину, прибравши руки, щоб не допомагати ними собі. Обидві ноги зігніть в колінах, ліву поставте поверх правої. Піднімайте тіло, повертаючись вправо якнайдалі. Після поверніться у вихідне положення. Потім міняйте ноги і сторону повороту.
Корисна порада
Займатися краще в добре провітрюваному приміщенні. Заняття поєднувати з бігом, танцями, дієтою. Тоді осина талія з'явиться швидше.
Тонка талія робить фігуру більш витонченою і збалансованою, приваблює чимало захоплених чоловічих поглядів. Існує кілька способів створити тонку талію без множинних обмежень.

Шлях до тонкої талії: класичні методи

Переваги тонкої талії для дівчини очевидні. Фігура виглядає ефектною, різниця між стегнами і грудьми збільшується, що візуально робить вас більш привабливою. Тонка талія дозволить вам відчути себе сексуальною і підбирати красиві облягаючі вещі.Запомніте: зробити талію тоншою, вимотуючи себе хитанням преса, у вас не вийде. Головна задача даної вправи - зміцнити м'язи, тому воно практично не допомагає прибрати зайві жирові відкладення. Професіонали також відзначають, що якщо постійно качати прес, талія стане дещо ширше (через набору м'язової маси).
Проте зовсім відмовлятися від качання преса не варто. Хороший м'язовий кістяк допоможе підтягнути обвислий животик, що візуально зробить фігуру гарніше. Головне - тренуйтеся помірно.
Для отримання красивою талії необхідно позбутися жирів, її приховують. Для цього небагато переглянете свою дієту. Відмовтеся від хлібобулочних виробів, печива, солодкого. Вуглеводи є головними «спонсорами» відкладень в області живота. Привчіть себе їсти і пити маленькими порціями. Коли ваш шлунок наповнюється, автоматично розтягуються м'язи і шкіра, що призводить до негарним складкам. Малі порції не тільки дозволять цього уникнути, але і допоможуть бути завжди ситого. Привчіть себе втягувати живіт. Причому робити це можна як при примірці святкової сукні, так і сидячи за робочим столом. Останнє положення тіла сприяє придбанню обвислого животика, який завадить роздобути гарну талію. Якщо ви навчитеся контролювати тіло, швидко помітите бажані зміни у фігурі.

Нетрадиційний підхід до зменшення талії

Ефективна і незвичайна методика придбання тонкої талії була розроблена доктором Фукуцудзі, фахівцем з Японії. Він вважає, що дієти і підвищені спортивні навантаження негативно впливають на фізичне та емоційне здоров'я жінки. Тому для отримання красивої фігури і корекції даної природою зовнішності доктор рекомендує працювати не з м'язами і жиром, а зі скелетом.
Фукуцудзі є фахівцем, що спеціалізується на скелеті людини. Вивчення наочно показали, що розмір талії залежить від розташування подреберних і тазових кісток. Чим ширше проміжок між ними, тим масивніше фігура.
Головним інструментом, який допоможе зробити талію більш вираженою, є валик, скручений з рушники. Діаметр саморобного обладнання повинен варіюватися в межах 7-10 см. Другий момент - виконувати вправу необхідно на твердій поверхні. Наприклад, масажному столі або полу.Лягте і розмістіть валик під спиною - в місці, де починаються ребра. Руки витягніть вгору, розгорнувши долонями вниз і зімкнувши мізинці. Ноги розсуньте на ширину плечей (близько 20-25 см) і нахиліть один до одного так, щоб великі пальці стикнулися. В даному положенні вам необхідно пролежати п'ять хвилин. Після виконання не робіть різких рухів. Вставайте дуже повільно і акуратно. За відгуками дівчат, які виконували дану вправу впродовж місяця, талія зменшилася на 4-6 см.