Як підібрати колір сорочки. класичні чоловічі сорочки рожевого і бузкового кольору.

Сорочка. У якому чоловічому гардеробі немає хоча б парочки? Найрізноманітніші, для будь-якого випадку, будь то побачення, робота, відпочинок і ще тисячі інших місць. Ну, а якщо складно вибрати колір сорочки, відповідний до випадку і костюму, то ось декілька порад.
Інструкція
1
Класика сорочкового жанру - сорочка білого колір а. Цей колір створює відчуття урочистості, свіжості, чистоти. А з цього випливає, що біла сорочка - це сорочка для особливих випадків. Звичайно ж, якщо статут фірми, в якій працює чоловік, не наказує обов'язкове щоденне носіння білої сорочки (т.зв. дрес-код).
2
Іншими класичними колір ами для чоловічих сорочок є світло-бежевий і світло-блакитний. Ці відтінки добре поєднуються з діловими костюмами класичних колір ов - сірим, чорним, бежевим і коричневим. Втім, не забороняється носити блакитні і бежеві сорочки з, наприклад, класичними джинсами.
3
Стильна чорна сорочка привносить у вигляд чоловіки пристрасть і загадковість. Чорні сорочки, до речі, в 1946 році сицилійська мафія офіційно оголосила уніформою свій організації, і з тих пір поєднання «білий костюм + чорна сорочка» прийнято вважати «стилем Коза Ностра». Проте, сорочка глибокого чорного колір а чудово поєднується з костюмами сірих відтінків, а також шкіряними піджаками. Причому шкіра може бути тільки гладкою, матовою.
4
Яскраво-синя сорочка дивовижно відтіняє матовий колір обличчя і прекрасно підходить до будь-якого колір у костюма. Її перевага в тому, що вона виглядає менш офіційно, ніж блакитна, а, отже, надягати з нею краватку необов'язково.
5
Бузкові сорочки прекрасно поєднуються з яскраво-бежевими костюмами, костюмами синього, бронзового колір ів. Чоловікам з рожевою шкірою не варто надягати бузкову сорочку - вона додасть особі червонуватий «м'ясної» відтінок.
6
При виборі сорочки важливий не тільки її колір , але і малюнок. Однотонні сорочки найбільш консервативні, і ідеальні для створення парадного іміджу. Класикою також є вузька смужка на білій сорочці (до речі, в цьому випадку колір краватки повинен збігатися з колір ом смужок на сорочці). Ще один класичний варіант рас колір ки - клітина.