Як малювати графіті на стіні. Як правильно малювати графіті.

Намалювати графіті під силу кожному. Для цього не треба бути професійним художником. Початківцю райдеру потрібно спочатку попрактикуватися в ескізах на бумаге.Затем потрібно екіпіруватися, вибрати фарбу і приступати до пошуку підходящої стіни для вашого графіті. Більш докладний опис правил і прийоми для створення графіті ви дізнаєтеся далі.
Вам знадобиться
  • Балончики, олівці, фломастери, респіратор, рукавички
Інструкція
1
Ви зібралися намалювати графіті. Для початку вам потрібно зробити ескіз, який називають скетчем. Намалювати красивий і акуратний скетч - завдання не з легких. Хоча на перший погляд може здатися, що це не так. Якщо ви робите лише перші кроки в графіті, вам потрібно попрактикуватися робити ескізи скетчів. Візьміть листок паперу, олівці, підійдуть і гелієві ручки, фломастери і поупражняйтесь, набийте руку.Предпочтеніе варто віддати щільному папері. Для цих цілей цілком підійде ватман. Не поспішайте. Візьміть олівець і почніть наносити легкі штрихи. Потім можна підкоригувати недоліки. Потім обведіть фломастером все, що намалювали. Зітріть ластиком непотрібні олівцеві штрихи. Зафарбуйте фон і заповніть всі цветом.Еслі вам подобається ваш результат і ви впевнені, що не хочете нічого більше міняти в ньому, то можна переносити скетч на стену.Теперь підготуйте екіпіровку. Потрібно визначитися з вибором фарби. Необхідно також взяти на озброєння рукавички і респіратор. Пари фарби отруйні, ними можна і отруїтися. Ваш одяг також повинна передбачати можливість бути забрудненої в фарбі.
2
Тепер потрібно вибрати відповідну стіну. Найбільш підходящим варіантом для вас буде пористий бетон або будь-яка загрунтовані поверхню. Можна також малювати і на металевій поверхні, але її попередньо доведеться обезжіріть.Старайтесь малювати в місцях, які спеціально відведені для графіті. Чи не малюйте поверх робіт інших. Або виберіть малопомітну стену.Еслі перед вами стінка, повністю розписана, але вона здається цілком придатною для вашого першого творіння. Спробуйте, перекриває Чи ваш балон розпису, і чи добре його видно. Не всі кольори, особливо світлі, можуть перекрити інші написи з першого разу. Вкрай складно перекриваються чорні краскі.Когда ви біля стіни спробуйте накидати скетч балоном в повітрі. Малюючи графіті, в першу чергу, потрібно подбати про фон. Спочатку виводиться ескіз. Робиться це кольором основного фону. Навіть якщо ви допустите помилку, ви зможете її виправити. Не слід зупиняти патьоки ганчіркою, інакше вийдуть розводи. Краще дочекайтеся, поки фарба висохне. Зафарбуйте їх пізніше кольором фона.Не поспішайте наводити струмінь на певну ділянку графіті. Для початку перевірте, чи правильно встановлено кеп. Протестуйте його, бризнувши на землю. У дощ і холодну погоду фарба може погано лягти, і сохнути буде довго. Найкраще вибирати теплу погоду. Вітер також може бути перешкодою для малювання.
Корисна порада
Запасіться кепамі, навіть у професійних райдерів вони швидко забиваються, беріть з собою запасні. Перед тим, як змінити кеп, переверніть балончик і натисніть. Нехай фарба вийде.
Графіті - молодий вид мистецтва. Він прийшов в нашу країну в середині 90-х разом з модою на брейк-данс. Сьогодні розрізняють два напрямки графіті - легальне і ні. До першого відноситься участь в спеціалізованих фестивалях і конкурсах, а також прикраса клубів.
Вам знадобиться
  • - балончики з фарбою;
  • - кепи (насадки на балончики для розпилення фарби);
  • - вандалайзери (широкі маркери, якими зазвичай ставлять теги);
  • - емаль або водоемульсійна фарба для грунтовки;
  • - респіратор (фарба отруйна і токсична);
  • - рукавички.
Інструкція
1
Для початку придумайте малюнок-ескіз («скетч») або срісуйте вподобаний на папір. Складете собі «тег» (підпис) і розробіть його графічне зображення.
2
Виберіть стіну заздалегідь. Найкраща поверхню для графіті - пористий бетон. Не дуже підходять для занять творчістю нерівні поверхні, метал і нефарбоване дерево. Ніколи не малюйте на іржі і побілки. Якщо ж ви вирішили зобразити що-небудь на металевій поверхні, то її попередньо треба знежирити розчинником.
3
Загрунтуйте попередньо стіну емаллю або водоемульсійною фарбою. Це допоможе приховати на стіні старий малюнок, і фарба ляже набагато краще. Зверніть увагу: водоемульсіонка має властивість з часом тріскатися, емаль же є більш будівництвом, вона відмінно підходить для фону, і фарби на емалі виходять набагато яскравіше.
4
Починайте робити графіті з фону. Однією з поширених помилок райтерів є зображення контурів і подальша їх заливання фарбою. Запам'ятайте: спочатку малюється ескіз тим же кольором, що і фон основного напису, потім - фон і тільки потім вже контур.
5
Якщо раптом під час роботи потекла фарба, дочекайтеся, коли патьоки висохнуть, а потім зафарбуйте їх. Можна також використовувати звичайну губку. Їй зручно промакивать патьоки.
6
Обов'язково прочищуйте кепи після кожного використання. Завершивши роботу з балончиком, переверніть його, натисніть кеп і потримайте так пару секунд (до того моменту, як фарба перестане виходити). Якщо ж фарба встигне засохнути, то кеп слід викинути.
7
Перед нанесенням струменя на малюнок бризніть фарбою на пробний ділянку стіни або землю. Це допоможе з'ясувати вірно ви встановили кеп. До того ж перші грами фарби балончики «випльовують», як правило, дуже нерівномірно.
Зверніть увагу
Не займайтеся графіті в дощ і сильний мороз. Поверхня повинна бути обов'язково сухий, а при низьких температурах фарба довго сохне і погано тримається.
Корисна порада
Балончики з фарбою бувають об'ємом 0,4-0,6 літра. Одного балончика вистачає на те, щоб розмалювати півтора-два квадратних метра.