Як обробити взуття від грибка. засоби для обробки взуття.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я різними видами грибкових захворювань стоп страждають від 12 до 18 відсотків населення планети. Тому практично у кожного з нас є ризик придбати це неприємне захворювання. І в питаннях профілактики не останнє місце займає обробка взуття.
Вам знадобиться
  • - розчин формліна;
  • - розчин хлогексідіна біглюконат;
  • - оцтова кислота;
  • - ватяний тампон.
Інструкція
1
Для того щоб убезпечити себе, вам необхідно дотримуватися елементарних правил гігієни. Потрібно користуватися тільки своєю особистою взуттям, не одягати чужий і не давати іншим свою. Взуття має бути зручним і якісної, вона не повинна створювати ногам «парникового ефекту» - це ідеальні умови для зараження онихомикозом. Не слід ходити босоніж, особливо в місцях загального користування. Слід мати свої особисті засоби гігієни для нігтів (ножиці, пилочки, рушники і т.д.).
2
Однак навіть найактивніші санітарно гігієнічні заходи не в змозі захистити від грибка. Існує безліч сучасних методів та лікарських засобів для боротьби з грибком, але не слід забувати про профілактичні заходи. Однією з низ є обробка взуття від грибка.
3
Чим же найкраще дезінфікувати взуття при грибкових захворюваннях стоп і нігтів? Для цих цілей застосовують: - 20-40-відсотковий розчин формаліну; - 1-відсотковий розчин хлогексідіна біглюконат; - 40-відсотковий розчин оцтової кислоти.
4
Одним з цих розчинів змочують поролоновий або ватяний тампон, протирають їм взуття зсередини, в тому числі і устілки, тампон кладуть у шкарпетки взуття, герметично запаковують взуття в поліетиленовий пакет і залишають на добу в теплому місці. Потім взуття розпаковують і провітрюють. Треба сказати, процес провітрювання займає пристойний час. Процедуру в процесі лікування бажано проробляти кілька разів.
5
Ефективно, а головне, без запахів, допомагає обробити взуття від грибка спеціальний пристрій для обробки і сушки взуття «Тімсон», що продається в аптеках. Спеціальні пристосування, що повторюють за формою передню частину взуття, вставляються в кожен носок, і включається на 8-12 годин. Пристрій не тільки висушує взуття при температурі близько 70оС, а й виробляє обробку ультрафіолетовими променями за допомогою вбудованих ламп.
6
Взуття від обробки цим пристроєм не псується і добре зберігається, на відміну від обробки активними розчинами, перерахованими вище. При такому способі обробки гинуть 99-100 відсотків грибків. Даний спосіб ефективно бореться і з неприємним запахом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0VdANGYSW_U