Як облаштувати сільський будинок. облаштовуємо будинок в селі.

Власний будинок в селі - мрія багатьох людей. Для того щоб проводити час на дачі було комфортніше і приємніше, потрібно подбати про інтер'єр. При цьому не потрібно якихось великих матеріальних витрат - все можна зробити з підручних і старих речей.
Інструкція
1
Все, що залишається у вашій квартирі після ремонту або зміни меблів, можна сміливо вести на дачу і дати речам друге життя. Старі ліжка і дивани знадобляться в спальні, яку в селі потрібно мати обов'язково. Основний час на дачі зазвичай проводиться на вулиці, будинок ой ми повертаємося в основному щоб поспати. Тому навіть якщо у вашому будинок е всього одна кімната, зробіть з неї спальню.
2
Якщо у вас на дачі дерев'яна підлога та рублені стіни, не треба нічого придумувати, зробіть це родзинкою свого інтер'єру. Постеліть в кімнаті безліч різних килимків, краще якщо вони будуть в'язаними або зшитими з клаптиків - так ви підкреслите красу свого сільського будинок а. Добре підійдуть і шкури тварин. Їх можна придбати в магазині і зовсім не обов'язково купувати натуральні хутра - тканинні імітації будуть виглядати відмінно. Шкуру можна зробити і зі старої, давно не потрібною вам шуби. Просто розкладіть її на підлозі, розкроїте потрібну форму і обробіть краю, щоб вони не обсипалися - стильний килимок для дачі готовий.
3
На свята гості часто дарують сувеніри, картини, вази, свічки та інші приємні дрібниці, для яких в квартирі іноді не вистачає місця, а викинути їх рука не піднімається. Везіть їх на дачу. Зробіть в кімнаті кілька полиць і розставте на них всі статуетки, розвести картини, гобелени і фоторамки - в сільському інтер'єрі все це додасть особливий затишок.
4
Повісьте на вікна тюль і штори. Фіранки можна зробити самостійно з красивою квіткової тканини. Викроїте три прямокутника: два для штор, один для ламбрекену. Викрійку для ламбрекену потрібно робити як мінімум в два рази більше ширини вікна, щоб вийшли красиві складки. Штори теж потрібно робити в півтора рази ширше, щоб в закритому вигляді вони не були натягнутими. Обробіть краю тканини, щоб нитка не сипалися і зробіть петлі для гардини. Потім відріжте дві гумки довжиною по двадцять сантиметрів і два прямокутника з квіткової тканини розміром п'ять на тридцять сантиметрів. Розтягуючи гумку, пришивайте до неї смужку тканини, а потім зшийте кінці. У вас вийти гарна оборка для фіранок. Повісьте їх на вікно і зберіть за допомогою оборки на рівні підвіконня. Красиві штори в стилі кантрі готові, прикрасьте ними всі вікна і дверні отвори.
5
Повісьте в кімнаті красивий плетений абажур або зв'яжіть його гачком, обтянув дротяний каркас. Розкладіть різні в'язані та вишиті серветки. Поставте в кімнаті стіл, добре, якщо він буде круглим і накрийте його скатертиною ручної роботи.
6
Дивани і ліжка також прикрасьте різними теплими і пухнастими пледами або покривалами, виконаними в клаптикової техніки. Розкладіть на них багато думок, на які буде приємно прилягти відпочити.
7
Якщо у вашому будинок е є тераса або хоча б просторе ганок, зробіть там літню кухню. Просто поставте там стіл, стільці і розвісьте на вікнах легкий тюль, щоб не загороджувати вигляд з вікна. Прекрасним доповненням кухні стане великою самовар.
8
Якщо у вас будинок а є російська піч, вона стане прекрасним елементом інтер'єру. Побілите її, повісьте квіткові фіранки, покладіть наверх клаптеві ковдри. При бажанні призначте збоку акуратну драбинку - так вам буде зручно забратися на піч, щоб відпочити і погрітися в холодний дощовий день.
9
Гарними і функціональними елементами інтер'єру стануть старі чавунці різних розмірів та інші антикварні речі, які ви можете знайти на горищі або в інших підсобних приміщеннях вашого будинок а.