Як створити дизайн ефективної реклами.

Кожен дизайнер і рекламіст, створюючи ту чи іншу рекламу, мечтает1, що саме цей макет, ролик або щит приверне увагу масового покупця і запам'ятається оригінальною ідеєю. Секрет ефективної реклами простий - потрібно всього лише мислити логічно.
Інструкція
1
Дизайн ефективної реклами - це насамперед велика частка здорового глузду, логічне мислення та креативний підхід до задачі. Задумавши створити дизайн ефективної реклами, доведеться чимало потрудіться.Определітесь з форматом і видом майбутньої реклами. Не секрет, що реклама - це найрізноманітніші кошти, кожне з яких має свої нюанси і секрети. Що це буде - ролик в мережі, аудіо повідомлення в метро, щит на трасі або буклет?
2
Порахуйте вартість виготовлення реклами, виберіть виконавця замовлення. Цей етап іноді важливо зробити до того, як буде визначено зовнішній вигляд або властивості рекламного продукту. Чому? Наприклад, в друкованій рекламі кожна друкарня має свої можливості по друку. Якщо заздалегідь знати, які можливості обраної друкарні, які розміри листівок та буклетів типові для друку, можна створювати рекламну брошуру заданого формату, адже його друк обійдеться дешевше чогось незвичайного. Таке ж правило діє в багатьох інших областях реклами.
3
Подумайте над завданням, яке стоїть перед рекламним продуктом. Буде це щит або звуковий ролик? Кожен вид реклами має свої особливості, про що вже говорилося. Наприклад, автомобілісти роблять щити буквально за пару секунд. Щоб рекламне оголошення на ньому було ефективним, в макеті повинно бути мінімум інформації та тексту: телефон (або адресу, але дуже коротко - вулиця, будинок), назва компанії, чітке зображення продукту і ціна, якщо пропозиція не іміджеве. Звуковий ролик повинен бути виразним, ємним і складатися з коротких речень, звучних на слух і легко сприймаються.
4
Додайте необхідну інформацію. У будь-якому рекламному продукті має бути присутня інформація про те, чиї послуги/продукти просуваються. Тому на будь-якому макеті, щиті і в будь-якому ролику має зафіксуватися назва компанії (або логотип) і зручний спосіб зворотного зв'язку - телефон, сайт, e-mail або адресу. При відсутності контактів сполучення не буде донесено до публіки, і його мета нівелюється поганим виконанням.
5
Після визначення всіх параметрів майбутнього рекламного продукту справа залишається за малим - фантазуйте. Думайте асоціативно, сміливо і ново. Міркуйте, що потрібно вашим клієнтам, адже в іншому ви такий же клієнт, який думає, відчуває і бажає.