Як відключити f1 при завантаженні. прибрати при завантаженні натискання f1.

Якщо при завантаженні комп'ютера процес зупиняється і на екрані з'являється напис із запрошенням натиснути функціональну клавішу F1, то це означає, що у процедурі завантаження сталося щось непередбачене. Випадкові збої можливі, але в разі регулярного повторення необхідно зробити певні дії щодо з'ясування та усунення причин.
Інструкція
1
Якщо повідомлення про причини зупинки завантаження ваша версія BIOS не виводить разом з повідомленням про необхідність натискання F1, то натисніть цю клавішу і прочитайте інформаційне повідомлення - подальші дії залежать від вмісту написи. Можливо, це не вийде з одного разу, так як часом система дає дуже мало часу на ознайомлення з інформацією і ці рядки змінюються інформацією про наступних процедурах процесу завантаження. У цьому випадку спробуйте перезавантажити комп'ютер кілька разів або, наприклад, сфотографуйте екран на мобільний телефон.
2
Одна з найбільш частих причин зупинки завантаження полягає у відсутності флоппі-диска в дисководі - про це інформує повідомлення системи. В панелі налаштувань BIOS є установка, яка задає порядок опитування дисків комп'ютера в пошуках завантажувача операційної системи. Якщо першим у цьому переліку стоїть флоппі-дисковод, а його просто фізично немає в вашому комп'ютері, то це і стає причиною зупинки процедури завантаження. Усунути цю причину легко, змінивши черговість опитування в налаштуваннях BIOS або взагалі відключивши опитування флоппі-дисковода.
3
Іншою причиною може бути занадто низька швидкість обертання вентилятора охолодження процесора (кулера). Ця причина усувається або зміною частоти обертання кулера, або порога спрацьовування такого захисту в налаштуваннях BIOS. Крім того існує ймовірність виходу з ладу датчика обертання. Це досить небезпечна несправність, яка потенційно загрожує виходом з ладу процесора.
4
Іноді зміни в BIOS, які ви робите для усунення причин зупинки завантаження ОС, щоразу скидаються і ця проблема повторюється. У цьому випадку замініть акумуляторну батарею на материнській платі комп'ютера.
5
Якщо причина виявлена, вона не представляє небезпеки, але усунути її ви не можете, то можна тимчасово відключити в налаштуваннях BIOS установку, яка змушує її зупиняти завантаження. У різних версіях це робиться трохи по-різному, але почати треба з пошуку на вкладці MAIN параметра з назвою HALT ON - йому треба встановити значення NO ERROR і зберегти зміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0DZ12YtHQdA