Як позбутися від синіх кіл під очима.

Сині кола під очима - одна з найпоширеніших проблем. Виникає така проблема найчастіше через втому і систематичних недосипань. Багато жінок дуже часто замислююся: як же позбутися від цих кіл під очима ?
Інструкція
1
Самим прямим шляхом вирішення проблеми є відпочинок. Якщо ж ви не можете дозволити собі таку розкіш, то можна вдатися до косметичних засобів. Існує величезна кількість засобів як маскирующих кола під очима , так і дозволяють запобігти їх появі.
2
Найпоширенішим засобом маскування є тональний крем. Напевно, це найпростіший шлях вирішення проблеми. Необхідно тільки вибрати тон ідеально підходить до вашої шкірі і нанести крем на проблемні ділянки.
3
Менш поширена пудра. Звичайно, вона теж сприяє маскуванню синюватого відтінку, але не варто забувати про здоров'я самої шкіри. Адже пудра, яка не володіє кремовою структурою, сушить шкіру, а шкіра навколо очей дуже чутлива. Крім того, пудра, навіть при самому акуратному нанесенні, лягати вельми не рівно. Таким чином, використання пудри для маскування кіл під очима ні тільки не дасть бажаного результату, а й сприятиме утворенню зморшок.
4
ще один спосіб боротьби з синіми колами під очима - використання чайних компресів. Чорний і зелений чай роблять позитивний вплив на шкіру навколо очей. Досить заварити чай в марлевій пов'язці, потім остудити його і прикласти до очей. Через деякий час ви не тільки помітите поліпшення кольору шкіри, але і зникнення кіл і набряків. Така процедура займе у вас не так багато часу, а результат приємно здивує.
5
Отже, не варто миритися з існуванням синіх кіл. Звичайно ж, їх легко замаскувати, але краще піклуватися про своє здоров'я. Постарайтеся знайти в метушні дня годинку для свого сну і ваше самопочуття і зовнішній вигляд значно покращаться.