Як вмовити батьків купити хом'яка.

В зоомагазині ви побачили хом'ячків і захотіли завести собі вдома цих кумедних тваринок. Здавалося б, маленький пухнастий клубочок не повинен створити проблем. Але от невдача: батьки з сумнівом кивають головою, не бажаючи заводити вам домашнього вихованця. Що ж робити?
Інструкція
1
Для початку залиште все думки та ідеї з приводу того, щоб таємно принести хом'яка додому, годувати-поїти його утайка і так же «по-тихому» забиратися за ним, в надії, що , коли ваша таємниця буде розкрита, батьки дозволять залишити звірка будинку.
2
Швидше за все, такі секрети не допоможуть, і ваш вихованець ризикує опинитися на вулиці. Чи варто говорити про те, що хом'як, який опинився на вулиці, приречений на загибель. Тому якщо ви твердо має намір завести собі це тварина, то дійте відкрито.
3
Найкраще будь-який сумнів перемагає відкритість і факти. Насчет першого ми вже розібралися: поговоріть з батьками про можливу купівлю звірка заздалегідь, щоб ні для кого його поява в будинку не стало неприємним «сюрпризом».
4
Переконати ж домочадців дозволить інформація про хом'яка х. Почитайте книги з утримання цих тварин (таку літературу зараз нескладно знайти навіть у звичайному книжковому магазині), поговоріть з продавцями в зоомагазині - дізнайтеся у них про основні труднощі, з якими можна зіткнутися господар хом'яка . Нарешті, в інтернеті легко знайти спеціалізовані сайти про гризунів, а також прочитати поради досвідчених разводчіков цих тварин.
5
Після такої інформаційної підготовки ви зможете впевнено відповісти на всі питання, які можуть виникнути у ваших батьків. В першу чергу їх, швидше за все, буде цікавити: наскільки самостійно ви зможете доглядати за твариною?
6
Розкажіть, що хом'як - нешкідливий звірок, якого легко брати в руки і вимагає нехай регулярного, але нескладного догляду. Відзначте невибагливість цієї тварини: годувати його можна овочами, зеленню, а спеціальні корми для гризунів також дуже доступні.
7
Переконайте батьків, що ви самі будете чистити житло вихованця (до речі, для утримання хом'яка краще використовувати спеціальні акваріуми, ніж клітку, з якої він може легко втекти) . Відзначте, що забиратися ви буде кожен день, що запобіжить поширення неприємного запаху по квартирі.
8
Додатковим плюсом може стати згадка знайомого, який вже містить такого вихованця. Серйозність своїх намірів варто підтвердити і тим, щоб заздалегідь приготувати місця, куди ви плануєте поставити контейнер зі звіром. Виберіть таку частину квартири, в якій з одного боку хом'як буде захищений від сонця, протягу і вологи, а з іншого - не буде перешкодою для ваших батьків.