Як намалювати реалістичного тюленя.

Тюлені - симпатичні ссавці, що живуть у водах морів і океанів обох півкуль, а також в деяких внутрішніх водних басейнах, наприклад, в озері Байкал. Вони володіють обтічним, за формою схожим на веретено тілом, невеликою головою, яка плавно переходить в шию. На тілі тюленя немає жодного органу, який заважав би тварині плавати - відсутні навіть вушні раковини. Передні ласти, як весла, дозволяють тварині швидко пересуватися під водою, а задні - своєрідний кермо - краще координувати свій рух. Всі ці особливості необхідно враховувати, якщо ви збираєтеся зробити малюнок тюленя .
Вам знадобиться
  • Щоб намалювати тюленя, вам знадобиться:
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - акварельні фарби .
Інструкція
1
Починати малювання тюленя потрібно з невеликого схематичного ескізу. Крупне тіло тварини і його невелику голову слід зобразити як два овалу - великий і маленький. Потім плавними лініями намітьте майбутні ласти. Розмітьте мордочку тюленя , вона повинна бути трохи витягнутої, з великими круглими очима і носом, схожим на собачий. Не забудьте, що у тюленів є також досить довгі вуса. Домалюйте ласти. Всі лінії обов'язково повинні бути плавними. Тепер зітріть допоміжні лінії і ретельно прорисуйте деталі.
2
Якщо ви збираєтеся розфарбувати тюленя , використовуйте темно-сірі тони. На спині тварини фарба буде більш темною, на животі - більш світлою. Не забудьте поставити відблиск, коли будете розфарбовувати очей - так він виглядатиме більш об'ємним і реалістичним.
3
Можна намалювати тюленя і більш простим способом. Намалюйте горизонтально велику краплю - тіло ссавця. Потім додайте передні і задні ласти, прорисуйте морду. Зітріть зайві штрихи і затушуйте фігуру тюленя , злегка натискаючи на олівець. Для переходу від темної до більш світлої зоні натискайте на олівець трохи слабше.
4
Якщо ви хочете зобразити дитинчати тюленя , то вам необхідно знати і врахувати ще деякі деталі. Новонароджені тюлені або, як їх називають, бельки, з'являються на світ покритими густим білим довгим хутром, який зберігається у них протягом 3-х тижнів. Форму тіла тюленя -детениша можна малювати такий же, як і у дорослого тюленя , але потім вам буде необхідно намалювати хутро тонкими штрихами. Розфарбувати малюнок можна акварельними фарбами, дуже сильно, практично до брудно-білого кольору розвівши синю або чорну фарбу.
Корисна порада
Щоб додати малюнку завершеність, зробіть відповідний фон: засніжений берег, море, покрите льодом.