Як пов'язати модний светр.

Жінок завжди мучить питання: що одягнути на роботу, романтичне побачення або прогулянку? Одне з найкращих рішень цієї проблеми - пуловер або светр . Але не завжди в магазині ви знайдете таку річ за своїм смаком. В такому випадку можна зв'язати його самі, слідуючи останнім трендам моди.
Вам знадобиться
  • - 600 г темно-сірої пряжі (з 20% -ним додаванням вовни);
  • - схема основного візерунка для в'язання рукавів (багато схем можна знайти в посібниках для в'язання на спицях і в інтернеті);
  • - спиці №4.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно визначити кількість петель для спинки і переду. Зазвичай їх в'яжуть однакової ширини. В першу чергу виміряйте обхват стегон (ОС) і розділіть на 2. Це і буде ширина однієї частини вироби (спинки і переду). Далі наберіть 10 петель + 2 кромочні петлі і пров'яжіть 10 рядів. Тепер виміряйте отриманий прямокутник. ? ОБ розділіть на отриманий від вимірювання результат (10 петель = N см) і помножте на 10. Це і буде потрібне вам кількість петель. Додайте 6-10 петель на вільне облягання, якщо це вам необхідно.
2
Спинка. Наберіть на спиці обчислене кількість петель і в'яжіть гумкою 2x2 41-43 см. Це залежить від довжини вашої спини. Закрийте по три петлі з двох сторін для пройм. Далі в кожному 2-му ряду закрийте 2x2 п., 1x1 п. (Пров'яжіть так в складності 6 ряду), а потім у кожному 10-му ряду додавайте 3x1 п., В кожному 2-му ряду закрийте 3x6 п., 1x8. Коли зв'яжете 57-59 см від початку (приблизно 154 ряду), закрийте середні петлі для вирізу горловини. По роздільності закінчите в'язання обох сторін. Щоб скруглить виріз, закрийте в кожному другому ряду 1x3 п., 1x2 п., 1x1 п. Ви повинні закрити всі петлі через 60 см від початку в'язання.
3
Перед. В'яжіть з V-подібним вирізом горловини так само, як і спинку. Через 45 см від початку в'язання (приблизно 120 рядів) розділіть роботу і закінчите обидві сторони по окремості. Щоб скосити виріз, 17 разів з внутрішньої сторони пров'яжіть 5-ю і 6-ю петлю однієї.
4
Рукава. Наберіть на спиці приблизно 62 петлі. В'яжіть основним узором по вибраній вами схемі. Для скосу рукавів додавайте з двох сторін в кожному 18-му ряду 7х1 п. (До 76 петель). Через 47 см від початку в'язання (приблизно 138 рядів) закрийте для оката рукав з двох сторін 3 петлі, далі в кожному 2-му ряду 2х2 п., 17х1 п., 1х2 п., 1х3 п. Через 58 см від початку в'язання ( приблизно 180 рядів) закрийте залишилися 18 петель.
5
Складання. Вшитої рукава і виконайте плечові, бічні шви і шви рукавів. Не забудьте обв'язати горловину. Для цього підчепите кромочние нитки по всьому периметру горловини на спиці (краще всього для цього використовувати спиці, з'єднані між собою шнуром) і пров'яжіть кілька сантиметрів гумкою 1х1. Якщо ви хочете оформити Головіну кантом, то провязать все необхідно 4-5 см, потім закрити петлі, підігнути краю і пришити в внутрішній стороні горловини. Якщо ви хочете зробити комір-хомут, то довжина ворота повинна бути 20-25 см, не менше.
Зверніть увагу
На самому початку дуже уважно прорахуйте кількість петель. Від цього залежить, як буде сидіти на вас светр.
Корисна порада
Кольорову гаму ви можете замінити на більш яскраву (на ваш смак). Якщо ви хочете зробити светр більш довговічним, то вибирайте краще пряжу преміум-класу, наприклад, кашемір.