Як відрегулювати клапани Камаз. зазори клапанів на КамАЗі.

Рано чи пізно, але при експлуатації автомобіля настає момент, коли в двигуні починає відбуватися «щось не те». Лунає незрозумілий стукіт, падає потужність, чутні «постріли» з глушника. Відправлятися в автосервіс? Навіщо поспішати, швидше за все, це розрегульований зазори в клапанах, а їх регулювання цілком під силу зробити і самостійно.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів і насадок;
  • - важіль («фомка», невеликий ломик і т.д.) для ручного «провороту» распредвала;
  • - динамометрический ключ;
  • - щупи для вимірювання зазорів;
  • - інструкція з експлуатації КАМАЗ (ІЕ).
Інструкція
1
Перекрийте подачу палива і акуратно демонтуйте кришку люка в нижній частині картера (для ручного повороту коленвала) і кришки головок циліндрів. Не зашкодить прокладки. Проконтролюйте динамометричним ключем затяжку болтів блоку циліндрів (19-21 кгс/м).
2
Встановіть маховик картера в нижнє положення. Для цього необхідно відтягнути фіксатор і розгорнути маховик на 90 градусів. Встановіть колінчастий вал в положення, яке відповідає упорскуванню палива в 1-й і 5-й циліндр двигуна (дивіться малюнки і додаткові вказівки в ІЕ). Колінчастий вал необхідно прокручувати важелем, вставляючи його в отвори розташовані на зовнішній поверхні маховика.
3
Проконтролюйте затягування гайок на стійках фіксації коромисел регульованих циліндрів (4,2-5,4 кгс/м). При необхідності підтягніть. Проконтролюйте зазор між торцем клапана і носком коромисла. Величина зазору повинна бути такою, щоб щуп 0,25 для подаючого клапана і 0,35 для випускного, проходив вільно, а 0,3 і 0,4 - з напругою. Якщо зазори не відповідає цим параметрам, то відкоригуйте його за допомогою коректувальних гвинтів. Момент затягування самого коригуючого гвинта повинен бути 3,4-4,2 кгс/м.
4
Запустіть двигун і послухайте, як він працює. При правильному регулюванні клапанів ніяких стукотів і сторонніх шумів в механізмі газорозподілу бути не повинно. Встановіть на місце демонтовані кришки головок циліндрів і люка картера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QpH0R1O2mUQ
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що перевірку і регулювання клапанів двигуна необхідно проводити на остившем агрегаті, в іншому випадку через розширення металу при розігріві точне регулювання виробити не вдасться.
Корисна порада
Якщо всі перераховані методи не допомогли, вирушайте в автосервіс.