Як позбутися від висівкоподібного лишаю.

Висівкоподібний лишай, також званий різнокольоровий, є важкою грибковою інфекцією епідермісу шкіри, на якій з'являються безболісні, але неприємні зовні плями і лущення. Захворювання не заразне, але лікується дуже довго з використанням багатьох лікарських засобів.
Інструкція
1
Для лікування знадобиться кілька препаратів з місцевим застосуванням. Купіть в аптеці протигрибкові гель або мазі з флуконазолом абокетоконазолом. Обов'язково уточніть у провізора наявність більш дорогих системних лікарських засобів имидазольного ряду. Якщо вони є у продажу, обов'язково купите упаковку таблеток будь-якого з них, наприклад «Залаїн», так як їх ефективність однакова. В аптечці в наявність повинен бути саліциловий спирт і мазь «Циклосерин».
2
Початок лікування проводите ранковим змазуванням отшелушенного ділянок шкіри «Флуконазолом», процедуру повторіть перед сном. Таблетовані засоби застосовуйте двічі на день, запиваючи одну таблетку соняшниковою олією. «Флуконазол» успішно замінюється «Кетоконазолом», який також ефективний.
3
Прокип'ятіть весь одяг, нижню білизну і постільні комплекти з додаванням в пральний порошок харчової соди (пів чайної ложки на одне прання), міняйте його щодня.
4
Препаратом «Циклосерин» змащуйте пігментні плями, завдяки чому їх кількість і інтенсивність забарвлення знизиться.
5
Висока стійкість инфекта в шкірних покривах тіла людини передбачає тривалу терапію, проводити яку потрібно тривалий термін, перебуваючи під наглядом лікаря. Дерматовенеролог також оцінить загальну ефективність лікування, перевіривши стійкість грибка до антимікотиками. Щоб не нашкодити своїй шкірі, самостійно обравши невірну дозування протигрибкових препаратів, дотримуйтесь його вказівок, тоді лікування максимально прискориться.
6
Для того щоб не сталося рецидиву захворювання, проведіть просту профілактику. Для цього каждодневно змащуйте шкіру підкисленою водою - відіжміть 10 крапель лимонного соку на 100 мл води. Поменше виконуйте важкої роботи в жаркий час, тому як для грибка пот є живильним середовищем, а спека сприяє його розмноженню. Якщо це неможливо, то після роботи змащуйте шкіру саліциловим спиртом.