Як застосовувати масло чайного дерева.

Хто не мріяв про ліки, яке могло лікувати всі хвороби ?! Такого поки не винайшли, але зараз широко використовують у практиці ароматерапію. Масло чайного дерева - одне з тих ефірних масел, які мають безліч лікувальних властивостей.
Інструкція
1
Зміцнення волосся і лікування лупи. 2-3 краплі аромамасла додайте в частину шампуню, який використовуєте для миття голови. Нанесіть на волосся і потримайте 5 хвилин. Після цього змийте водою.
2
Простудні захворювання. Зробіть відвар для інгаляції (на 1,5 літра трав'яного відвару - 10 крапель масла). Подихайте над відваром 15 хвилин і укутайтеся в теплу ковдру.
3
Тонзиліт і ларингіт. Обполіскуйте горло протягом дня теплою водою; попередньо додайте в неї масло чайного дерева (з розрахунку 3 краплі на 200 мл води). Щоб пом'якшити різкий смак і аромат, розчиніть в даній суміші трохи меду.
4
Дерматити. Обробляйте уражені ділянки тіла не розбавленим маслом. Перед процедурою переконайтеся у відсутності алергії і в тому, наскільки ваша шкіра чутлива до Аромамасло.
5
Захворювання порожнини рота. Перед тим як чистити зуби, зверху на зубну пасту капнете 1 краплю олії. Зробіть розчин для полоскання рота: на 1 склянку води (35-40 ° С) - 5 крапель масла. Потрібно полоскати рот не менше 3-х разів на добу і після прийому їжі.
6
Профілактика вірусних інфекцій. Запалюйте в приміщення аромалампу - додайте в неї кілька крапель масла (приблизно 3 краплі на 10м2). Не випаровується масло більше 3-х годин поспіль.
7
Догляд за шкірою і зморшки. Додайте кілька крапель олії в баночку з кремом, яким користуєтеся регулярно і наносите його на обличчя. Щоб згладити дрібні зморшки змішайте масло чайного дерева з мигдальним маслом в пропорції 1:10 і цією сумішшю змащуйте обличчя два рази вдень.
8
Бородавки і пухирі. Робіть ванни для ніг, додавши декількох крапель масла. Після них втирайте масло в уражену ділянку шкіри до повного загоєння (у випадку з бородавкою доти, поки вона не відпаде).
9
Захворювання нервової системи. Регулярно приймайте аромаванни. Для їх приготування в теплу воду (не більше 40 ° С) додайте 15 крапель олії. Тривалість такої ванни не повинна перевищувати 20 хвилин.