Як зробити м'яч. сокс з шкарпеток і гречки відео.

Все більшої популярності в даний час набирає гра сокс, метою якої є жонглювання невеликим м'ячем без допомоги рук. М'яч для сокса можна виготовити самим, тому як це досить просто.
Вам знадобиться
  • - ножиці
  • - ваги
  • - носок
  • - скотч
  • - одноразовий поліетиленовий пакет
  • - «начинка» для м'яча. Це можуть бути крупи або невеликі металеві предмети без гострих країв
Інструкція
1
Спочатку нам слід визначитися з масою нашого м'ячика. Півтори сотні грам для нашого м'ячика цілком буде достатньо. Беремо ваги, відміряємо 150 грам обраного нами наповнювача (нехай це буде гречка) і зсипали наповнювач в одноразовий целофановий пакетик, міцніше його зав'язавши. Тепер помістимо пакетик з гречкою в носок, а носок звернемо в рулончик.
2
Щоб наш м'яч для сокса зберіг свою форму і не розвалився під час гри, замотавши його гарненько скотчем, час від часу міняючи напрямок обмотки. Не варто сильно захоплюватися намотуванням скотча, а то м'яч стане занадто жорстким і незручним для гри. До речі, намотувати скотч краще не відразу, а кількома окремими шматками. Тоді якщо наш м'яч замарана, нам буде достатньо просто відмотати пару шматків скотча і намотати на їх місце нові й чисті.
3
В результаті у нас повинен вийти невеликий м'ячик приблизно 5-6 см в діаметрі. А весь процес при виробленої вправності займе не більше 5 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ls3kmGMUMcI
Корисна порада
Чим такі м'ячі зручні, так це тим, що ми самі можемо регулювати їх параметри (розмір, вага, м'якість). Якщо ми хочемо зробити м'яч компактним, візьмемо свинцеву дріб як наповнювач. А якщо м'яч нам потрібен великих розмірів і більш м'який, то використовуємо наповнювач легше, носок товстіший і наметовому менше скотча.Можно поекспериментувати з властивостями нашого м'яча, взявши в якості наповнювача ... воду! Наллємо води в невеликий повітряна кулька і зауважимо його, помістимо в носок і обмотаємо скотчем. Скотчу багато брати не треба. М'ячик у нас вийде м'який і пружний.