Як відключити автозапуск сигналізації. Як прибрати сигналізацію з автозапуску.

Останнім часом така опція, як автозапуск двигуна автомобіля в певний час (за таймером) стала дуже популярною. Але багато автовласників вважають, що попередньо встановлена функція сигналізації суттєво погіршує захищеність автомобіля від угону і погіршує експлуатаційні характеристики двигуна. Якщо розібратися, то це зовсім не так. Але існує проблема відключення автозапуск а і її все одно якось необхідно вирішувати.
Вам знадобиться
  • - інструкція з експлуатації автосигналізації;
  • - брелок управління автосигналізацією.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію на встановлену у вашому автомобілі сигналізацію і особливо всі можливості, які виробник надав користувачеві з її налаштування. При існуючому різноманітті варіантів автозапуск а двигуна (за розкладом, по температурі зовнішнього повітря або температурі повітря в салоні, таймером, напівавтоматично по сигналу з брелока і т.д.), досить складно описати алгоритм відключення для кожного конкретного випадку. Але загальний підхід до цього питання позначити все ж можна.
2
Якщо ваша автосигналізація передбачає програмне відключення автозапуск а двигуна, то все просто - встановіть цю функцію в положення «off» - яким чином це зробити, детально описано в «мануале» на вашу сигналізацію. Якщо все не так, то переходьте до наступного пункту.
3
Обдурити будь-яку автоматику при бажанні можна і допустимо. Якщо ваша автосигналізація заздалегідь передбачає запуск двигуна в певний час, то встановіть час його зупинки на теж час або на одну хвилину (секунду) пізніше.
4
Якщо сигналізація і автозапуск двигуна передбачає установку іммобілайзера, то для запобігання автозапуск а двигуна досить не залишати ключ (брелок сигналізації) в безпосередній близькості від автомобіля. Найкраще помістити його на цей час в металеву екранує коробочку.
5
Якщо нічого із запропонованого вище не допомогло, то зверніться у фірму, яка вам цю сигналізацію встановлювала. Фахівці проведуть перепрограмування на професійному рівні.
Зверніть увагу
Не слід забувати, що у всякого електронного пристрою, крім користувацького рівня, існує ще й «сервісний» рівень налаштувань, який призначений для використання сертифікованими фахівцями.
Корисна порада
Не намагайтеся самостійно вносити зміни в електронну схему сигналізації. Крім того, що це може призвести до непередбачуваних наслідків при її роботі ви напевно отримаєте таку неприємність, як зняття вашої системи з гарантійного обслуговування.