Як помити машину в мороз.

Когось мити машину змушує необхідність, а когось любов до чистоти. Але одна справа влітку, коли це заняття досить комфортно, а інша справа взимку і в мороз. Взагалі, існує хибна думка, що взимку бруд захищає автомобіль від реагентів, якими обробляються наші дороги. Це не так - бруд упереміш з цими самими реагентами псує машину ще сильніше, ніж будь-які фактори, що впливають на неї влітку. Що ж робити? Звертатися в автомийку? Не факт, що ви при цьому позбудетеся від проблем, пов'язаних із замерзанням замків дверей та іншими неприємними наслідками. Цю операцію цілком можливо виконати і самостійно, з більш тривалим і приємним ефектом.
Вам знадобиться
  • - суха ганчір'я;
  • - 3-4 відра теплої води;
  • - миючі та водовідштовхувальні засоби для автомобіля;
  • - простий канцелярський скотч.
Інструкція
1
Спочатку проведіть підготовчі роботи. Приберіть килимки і все, що лежить під ними для видалення зайвої вологості в салоні (газети, картон і т.д.).
2
Помийте салон. Часто достатньо його просто пропилососити і обробити пластикові деталі автомобільними полиролями.
3
Заклейте замки дверей автомобіля звичайним канцелярським скотчем.
4
Потім починайте мити кузов автомобіля. Обіллєте машину двома-трьома відрами води. Вода в жодному разі не повинна бути гарячою (щоб не потріскався лак) і не повинна бути холодною (щоб машина не перетворилася на брилу льоду). Зачекайте хвилину, коли бруд на кузові розмокне. При цьому зверніть особливу увагу на те, щоб вода не залила радіатор вашої машини. Бувають випадки його розриву на сильному мороз е.
5
Промийте кузов з використанням автошампунів. Після миття автомобіля ніде не повинно залишатися патьоків води. Насухо витріть кузов, обробіть водовідштовхувальним поліролью петлі дверей і личинки замків. Ця проста процедура дозволить вам зберегти чистоту автомобіля на весь зимовий період експлуатації. Природно, якщо не буде якихось аномальних природних явищ (плюсові температури).
Зверніть увагу
Ні в якому разі при митті не використовуйте абразиви і пральний порошок. Абразиви подряпають лак, а порошок може призвести до потускнению і змиття фарбування.
Корисна порада
Найкраще для миття вашого авто вибрати найближчу відлига. Це допоможе воді, що скупчилася в різних поглибленнях кузова швидше випаруватися.
Мити автомобіль взимку в нашому кліматі необхідно лише на спеціальних автомийках. Так як замерзла де-небудь рідина може призвести до руйнування матеріалу в цьому місці або його корозії. Головне ж на автомийці - стежити за правильністю виконання очищення вашого автомобіля.
Інструкція
1
Головне на будь мийці автомобілів - розпилення води під тиском. Це дозволяє прибирати бруд, пісок і пил, не пошкоджуючи поверхні кузова.
2
Після хорошої мийки взимку води не повинно бути ніде. Якщо після миття автомобіля ви десь виявили рідину, не соромтеся вимагати видалити її. Інакше це може плачевно позначитися на майбутньому вашого автомобіля.
3
Мити двигун автомобіля взимку настійно не рекомендується. Це занадто відповідальна операція, тому для неї краще дочекатися потепління.
4
Після гарячої мийки взимку не можна відразу виїжджати на вулицю, так як від перепаду температур може потріскатися фарба.
5
Також важливо після зимової миття обробити замки, петлі дверей, капота і багажника водовитесняющім спреєм (наприклад, WD-40). Інакше залишилася в них рідина замерзне і буде перешкоджати переміщенню рухомих частин автомобіля.
Зверніть увагу
Пам'ятайте - мити автомобіль при температурі нижче -10С не рекомендується, так як працівники автомийки не несуть відповідальності за подальшу долю вашого автомобіля.
Корисна порада
Для продовження чистоти вашого автомобіля можна скористатися послугами тієї ж автомийки. Наприклад, можна застосувати обробку кузова гарячим воском.Также добре очищає кузов його полірування.