Як встановити переднє колесо.

В нашу еру передньопривідних автомобілів запитання правильної заміни передніх коліс стають все більш актуальними. І якщо ви не хочете потрапити в непередбачену дорожню ситуацію, то цим варто потурбуватися заздалегідь, при перших ознаках зносу коліс.
Вам знадобиться
  • - домкрат;
  • - комплект гайкових ключів з насадками.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на майданчик, що має рівну поверхню, щоб не було помітних ухилів. Поставте авто на гальмо (ручний) гальмо. Підкотите колесо , призначене для заміни.
2
Ослабьте гайки кріплення колеса. Дуже часто для цього потрібно докласти значне зусилля, аж до додатка до важеля ключа ваги власного тіла.
3
Встановіть гідравлічний або механічний домкрат в укріпленому місці, ближче до замінюється колесу, і підніме автомобіль до відриву колеса від землі.
4
Замініть колесо . При заміні колеса слід пам'ятати декілька корисних правил: - напрямок руху шин міняти недоцільно - їх приробітку в новому положенні викликає підвищений знос гуми, а якщо малюнок на них «спрямований», то це взагалі не допускається; - при значному зносі доцільно поміняти переднє колесо на менш зношене заднє; - намагайтеся не пошкодити лакове покриття дисків - воно не відновлюється;
5
Закрутіть гайки і приберіть домкрат. Гайки закручуйте через одну, по колу. Перевірте тиск в колесі і кут його установки.
Зверніть увагу
Кут установки колеса виміряти самостійно, без спеціального устаткування, навряд чи можливо. Зазвичай ця операція проводиться на спеціальному стенді кваліфікованими фахівцями. Економити на цьому не рекомендується. Правильний кут сходження і балансування покращують керованість автомобіля і запобігає передчасному зносу гуми на колесах.
Корисна порада
Якщо не довіряєте ручного гальма, то підкладіть під опорні колеса автомобіля камені, цегла, дошки або інші предмети, щоб виключити його мимовільне рух.
Соромно звертатися в сервіс з тим, щоб просто поставити колесо на велосипед? Пора б навчитися виходити їх цього положення самостійно. До того ж, заощадите час і гроші.
Інструкція
1
Вставте колесо в наконечники вилки і встановіть таке зусилля ексцентрикового затиску, з яким він буде утримувати його у вилці. Чи не перетягуйте, так як це може пошкодити зажим або вилку. Якщо затяжку буде занадто слабким, колесо може випадати з вилки, особливо якщо на вашому велосипед е встановлені дискові гальма, так як вони надають велике навантаження на виделку, ніж гальма ободниє.
2
Переконайтеся, що колесо встало симетрично, без будь-яких перекосів щодо наконечників вилки. Якщо колесо відцентроване коректно, тобто без «вісімок» і парасольки, а вилка при цьому не погнута, то й саме колесо неодмінно постане рівно. В іншому випадку знайдіть причину перекосу і усуньте її.
3
Переконайтеся, що вісь колеса впритул і до кінця увійшла в паз наконечника вилки. Вісь повинна лежати на самому дні паза.
4
Якщо у вас на велосипед е встановлені дискові гідравлічні гальма, під час установки колеса акуратно вставте гальмівний диск переможе гальмівних колодок в калипер. Якщо між колодками занадто маленька відстань, і вставити диск між ними не виходить, в цьому випадку обережно розсуньте колодки широкої викрутки або чим-небудь на зразок неї. Великих зусиль не прикладайте, щоб на гальмівних колодках не залишилися задирки.
5
Поверніть важіль ексцентричного затиску на прямий кут (90 градусів) так, щоб він став майже паралельний осі втулки. Після цього загорніть гайку-баранчик до упору, але не затягуйте її.
6
Тепер поверніть важіль ексцентрикового затиску таким чином, щоб він став паралельний вилці. При цьому стежте, щоб зусилля було відчутним, але не надмірно сильним. У разі необхідності покрутіть гайку-баранчик для збільшення або зменшення рівня стиснення.
7
Колесо встановлено. Якщо на вашому велосипед е встановлені гальма типу V-Brake, не забудьте застебнути їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LCtRGxd6ZYc