Як спіймати горобця.

Горобці - ті птахи, які оточують нас з самого дитинства і протягом усього життя. Саме про цих невеликих пташки нам відомо все з самого народження, саме їх ми бачимо в кожному дворі, на кожній вулиці, у кожної лавочки або ліхтаря, в кожному парку чи сквері, саме їх ми часто підгодовуємо з балконів або поблизу лавок. Ми знаємо, де вони живуть, де ночують, чим харчуються і як розмножуються. Не знаємо ми лише одного - як зловити горобця , адже ці, невеликі на перший погляд, птахи досить швидкі й прудкі, приручити яких не так вже й легко.
Інструкція
1
Спіймати горобця - справа не з легких, тут вам навряд чи знадобляться якісь спеціальні пристосування для лову птахів, такі як мережі або капкани. Тут більше важливі такі якості як вправність, розрахунок і хитрість.
2
Візьміть білого хліба і посипте в тому місці, де ви часто бачите цих птахів. У разі якщо горобець залетів у приміщення, покласти крихти слід тоді, коли пташка сяде, щоб вона їх помітила і подзьобати. Ці дії слід повторити кілька разів на день або кілька днів поспіль, тим самим приручивши птахів (птицю), які подзьобати одного разу, будуть вже чекати, що ви підкинете їм корм знову і знову. Після таких підгодівлі, углядівши вас, горобці будуть самі злітати в те місце.
3
Підготуйте невеличкий картонний ящик і паличку (дерев'янку), яку можна просто підібрати на вулиці. Паличка знадобиться для утримання картонної коробки.
4
Прикріпіть до деревинці нитку, приблизно, 1,5-2 метра завдовжки. Встановіть коробку на дерев'яну підпірку під кутом 30 градусів в тому місці, де підгодовували виробів. При цьому слід знати, що коробка повинна бути встановлена таким чином, щоб під нею не було тіні, так як тінь може налякати невелику пташку, і вона не зайде в приготовлену пастку.
5
Покришите під коробку полюбився горобця м ласощі та відійдіть від коробки на відстані нитки, прив'язаної до палиці. Дочекайтеся, поки горобець повністю зайде під коробку, насолоджуючись їжею.
6
Смикніть різко за нитку, щоб палиця зрушилася, а коробка в той час накрила пташку. Присядьте над коробкою, в якій знаходиться горобець з шматком тканини. В якості тканини підійде просто кофта або будь-яка інша одяг.
7
Підніміть коробку. Словите пташку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте - дикі горобці навряд чи приживуться в домашній обстановці в клітці. Ці птахи звикли жити на волі і в ув'язненні можуть просто загинути.