Як налаштувати гітару за програмою.

Гітара - той музичний інструмент, грі на який мріють навчитися практично всі підлітки. Купити гітару і навчитися грати на ній - справа одне, але що робити в тому випадку, якщо інструмент розстроєний, як налаштувати гітару по програмі самостійно, які нюанси слід знати і враховувати при налаштуванні електроінструменту?
Інструкція
1
При навчанні початківець гітарист дуже часто стикається з проблемою розлади інструменту, а про те, як налаштувати свою гітару , не має поняття. Багатьом доводиться звертатися до професіоналів, просити, витрачати час і гроші, а адже всю роботу по налаштуванню інструменту можна зробити самому.
2
Сучасні технології дозволяють швидко і легко налаштувати електро гітару , зробивши при цьому кілька простих дій. Отже, як налаштувати гітару по програмі Guitar FX BOX.
3
Скачайте програму Guitar FX BOX в інтернеті або придбайте ліцензійну версію в магазині. Встановіть програму на свій комп'ютер або ноутбук.
4
Підключіть електро гітару до лінійного (мікрофонного) входу. У випадку якщо у вас акустична гітара, слід разом з нею підключити і мікрофон.
5
Почніть настройку електрогітари, залежно від вказівок тюнера, вбудованого в програму. Тюнер повідомить вам про те, чи варто підвищити або знизити тон тієї чи іншої струни. Дотримуйтесь суворо всім вказівкам тюнера і насолоджуйтеся грою на гітарі.
6
У разі якщо вам потрібна настройка не тільки звучання струн, а в поєднанні з різними ефектами, слід скористатися даною програмою і зробити наступні дії.
7
Підключіть електро гітару до ПК або ноутбука і запустіть Guitar FX BOX.
8
Клікніть в відкрилася програмі закладку «setup», потім виберіть у налаштуваннях свій звуковий драйвер і відкрийте вкладку «tuner».
9
Виберіть у вікні струну, яка вимагає настройки, клікніть на кнопку «Start Tuner». Дочекайтеся, поки в тюнері з'явиться «ок» - це свідчить про те, що струна настроєна. Налаштуйте черзі всі струни на свій лад.
Зверніть увагу
Пам'ятайте - для навчання грі на гітарі недостатньо мати вмілі руки, потрібно також мати музичним даром, хорошим слухом і терпінням.