Як розрахувати вартість квитка. Як розрахувати ціну квитка на дискотеку в будинку молоді.

Дуже часто, вирушаючи у відрядження або подорож, люди не знають, скільки грошей їм доведеться заплатити за авіапереліт або залізничний квиток, адже тут не достатньо просто знати вартість до певного пункту. Квитки, як виявляється, включають в себе і інші витрати - всілякі коефіцієнти на проїзд, багаж, страховку і т.д. Саме тому розрахувати ціну на квиток досить непросто.
Інструкція
1
Розрахунок авіа квитка Виберіть рейс, потім дізнайтеся міжнародний тариф компанії, яка здійснює переліт.
2
Дізнайтеся відстань від однієї точки перельоту до іншої (в милях), а також уточніть максимально дозволену кількість миль між точками вашої подорожі. Якщо кількість дозволених миль не перевищено, то вартість квитка розраховуватиметься відповідно до тарифу за милю, помножену на кількість миль. У разі якщо дозволені милі перевищені, приміром, на 10% або 20%, слід збільшити суму квитка на ці проценти.
3
Увага! При розрахунку авіаквитків також слід враховувати зупинки по маршруту та їх тривалість, так як в разі їх наявності вартість квитка може бути збільшена або навпаки, зменшена зважаючи на втрату часу, а також необхідно врахувати вартість страховки на переліт, яку слід додати до вартості самого квитка.
4
При всьому цьому слід враховувати всілякі знижки, надані компанією. Так, наприклад, квиток вам обійдеться значно дешевше, якщо ви купуєте його одразу туди і назад, купуєте в країні, з якої летите і т.д.
5
Розрахунок залізничного квитка Пам'ятайте, що вартість залізничного квитка складається з різних дрібниць, які необхідно враховувати при розрахунку. Виберіть маршрут.
6
Подумайте, в якому вагоні відбуватиметься ваша подорож, так як кожен тип вагона має певну вартість . Продумайте, чи будете ви користуватися в поїздці постільною білизною, так як на нього йде окрема вартість .
7
Уточніть вартість на вашу маршруту на певному поїзді за один ваг/км, а потім дізнайтеся відстань від відправної точки до точки призначення. Перемножте ці дві величини, дізнаєтеся вартість чистого квитка.
8
Додайте до отриманої сумі вартість постільної білизни (в разі якщо воно вимагається), а також державний збір, який стягується на випадок, якщо загублені або зіпсовані проїзні документи. Уточніть дану вартість в довідці ж/д вокзалу або у касира.
9
Додайте до отриманої ціною вартість бронювання, в разі якщо квитки були зарезервовані завчасно.
10
Додайте вартість на провезення багажу відповідно до його вагою і розміром, якщо такий є. Додайте до отриманої суми вартість страховки на залізничному транспорті, у випадку якщо ви будете її брати.
11
Існує й інший спосіб розрахунку «чистого» квитка на поїзд. Дізнайтеся сезонний коефіцієнт і вартість квитка на момент придбання. Розділіть загальну суму на коефіцієнт і дізнаєтеся «чисту» вартість ж/д квитка.
Щоб розрахувати витрати, збираючись з'їздити з сім'єю до родичів в інше місто, на відпочинок до моря і т.п., виникає необхідність дізнатися вартість залізничних квитків. Звичайно, можна поїхати на вокзал і, відстоявши чергу в касу або довідкову службу, з'ясувати, що цікавить. Спробуйте дізнатися вартість проїзду іншим способом.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Якщо у вашому будинку є комп'ютер з доступом в інтернет, то з'ясувати вартість проїзду до потрібного пункту досить просто. Цю інформацію можна отримати на офіційному сайті ВАТ «Російські залізниці». Щоб потрапити на головну сторінку сайту, наберіть в пошуковому рядку інтернет-браузера адресу: http://rzd.ru/. Пройдіть по посиланню і вашому погляду відкриється головна сторінка сайту ВАТ «РЖД».
2
З лівого боку сторінки ви побачите квадратне віконце з написом чорним шрифтом «Пасажирам». Під написом буде видна рядок зі словами, написаними шрифтом червоного кольору: «Розклад, наявність місць, вартість квитків». Нижче, одна під одною, розташовані три вкладки: «Звідки», «Куди», «Дата».
3
Заповніть порожні рядки вкладок, вказавши назву початкового і кінцевого пункту своєї поїздки і потрібну дату. Причому, дату можна написати самостійно (пишеться тільки число і місяць), а можна вставити, вибравши її з меню, що випадає. Щоб потрапити в нього, потрібно клікнути на квадратик з правого боку рядка «Дата». Припустимо, пунктом відправлення буде Москва, кінцевим пунктом - Білгород, дата - 20.10.
4
Після того, як рядки заповнені, клікайте на вкладці «Знайти», що знаходиться внизу віконця, з правого боку. Відкриється сторінка під назвою «Наявність квитків МОСКВА - БІЛГОРОД на 20.10». У таблиці будуть перераховані всі поїзди, маршруту «Москва-Бєлгород» в зазначену дату, тобто 20 жовтня поточного року. В графах таблиці ви побачите номера поїздів, час їх відправлення та прибуття, час у дорозі. В графі «Наявність місць» буде перераховано типи місць: Л-люкс, К-купе, П-плацкарт і т.д.
5
Щоб подивитися вартість проїзду, виберіть із запропонованого списку потрібний потяг, виділивши кліком кружечок, розташований на початку рядка з номером і маршрутом поїзда, і натисніть кнопку "Продовжити". Вона розташована в лівому нижньому кутку сторінки. Відкриється таблиця з докладною інформацією по обраному поїзду. У ній ви зможете побачити типи вагонів поїзда, їх номери, наявність вільних місць їх кількість і тип (верхнє, нижнє, бічне) для кожного вагона, а також цікаву для вас вартість проїзду з урахуванням ПДВ.
Корисна порада
На сайті ВАТ «РЖД» також доступна інформація про знижки на проїзд і гнучкий графік вартості проїзду залізничним транспортом на поточний рік.