Як завести свій веб-гаманець. Як завести електронний гаманець.

Електронні гроші стають популярними в Росії. Електронний гаманець (веб- гаманець ) - аналог рахунку в банку, але більш простий у використанні. Щоб стати його володарем, не треба чекати, коли надішлють банківську карту. Вам знадобиться тільки комп'ютер і вихід в інтернет. Існують декілька платіжних систем, що забезпечують роботу з електронними грошима. Однією з популярних з високим ступенем захисту та низьким відсотком за операціями вважається WebMoney.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт системи WebMoney і виберіть опцію «Реєстрація».
2
Пройдіть реєстрацію. Для цього, слідуючи підказкам системи, послідовно заповніть дані: номер телефону (стільниковий), персональні дані (ПІБ, дата народження, фактичне місцезнаходження, е-mail та контрольне запитання для відновлення доступу, якщо ви забудете пароль).
3
Після цих дій на вашу електронну адресу відправлять лист, де буде вказано посилання. Відкрийте лист і перейдіть за цим посиланням.
4
Після цього відкриється вкладка, де буде вказано, що на ваш мобільний телефон висланий код. Дочекайтеся його отримання по СМС і запишіть у відповідну графу. Відкриється вкладка «Завершення реєстрації». Тут вам запропонують написати ваш пароль і ввести символи з картинки. Зробіть це. Ви пройшли реєстрацію в системі.
5
Тепер у вашому розпорядженні WM Keeper Mini, яка буде завжди доступна з сайту WebMoney при вказівці логіна і пароля (або інших параметрів). У даній версії є обмеження з різних операцій.
6
Для використання всіх можливостей встановіть WM Keeper Classic. Вам знадобиться особистий ПК і Microsoft Windows.Еслі операційна система не Microsoft Windows, або ж у вас КПК, встановіть WM KeeperLight.Для управління електронними платежами через мобільний телефон прігодітсяWM Keeper Mobile.
7
Для установки WM Keeper Classic необхідно скачати програму на ваш комп'ютер і встановити її, слідуючи підказкам.
8
Яка б у вас версія не була (WM Keeper Mini, WM Keeper Classic, WM KeeperLight, WM Keeper Mobile), необхідно створити гаманець (гаманці). Для цього в особистому кабінеті натисніть «Створити гаманець ». Виберіть тип гаманця, прочитайте і прийміть угоду. У вас є веб- гаманець Найпоширеніший веб-гаманці: - R- гаманець , в ньому зберігаються WMR (еквівалент рубля) - Z- гаманець , в ньому зберігаються WMZ (еквівалент долара) - E- гаманець в ньому зберігаються WME (еквівалент євро).
Корисна порада
Електронними грошима можна оплачувати різні покупки: їжа, одяг, побутова техніка і т.д. Це дуже мобільно і зручно. Незамінні вони для тих, хто працює в мережі.
Електронний гаманець дуже зручний, з його допомогою можна здійснювати в інтернеті покупки, оплачувати рахунки, поповнювати баланс мобільного телефону. Наявність численних платіжних систем дозволяє вибрати ту, що найбільше відповідає вашим вимогам.
Інструкція
1
Зареєструвати web-гаманець дуже просто, на це йде від сили десять хвилин. Спочатку виберіть платіжну систему. Це можуть бути такі сервіси, як WebMoney, Яндекс-гроші, PayPal та інші. Але найбільш зручною і поширеною на сьогоднішній день слід визнати систему електронних платежів WebMoney.
2
Для реєстрації гаманця в WebMoney пройдіть за посиланням: http://start.webmoney.ru/Это стартова сторінка. Введіть номер свого телефону, потім дотримуйтесь інструкцій. При введенні особистих даних рекомендується вказувати справжні відомості. Згодом ви зможете верифікувати ваші дані, що зніме для вас деякі обмеження - зокрема, на суми платежів. Більш докладно про це ви можете прочитати тут: http://passport.webmoney.ru/asp/WMCertify.asp
3
Реєстрація всіх нових користувачів WebMoney проходить в Keeper Mini. Це один з варіантів користування платіжною системою, далеко не найзручніший. Для повноцінного використання сервісу вам слід підключити WebMoney Keeper Classik - якщо ви працюєте за комп'ютером, або WebMoney Keeper Mobile, якщо ви будете працювати з гаманцем через мобільний телефон.
4
Для підключення Keeper Classik пройдіть за цим посиланням: https://my.webmoney.ru/login.aspx?ReturnUrl=%2fdashboard.aspxЭто сторінка входу. Введіть отримані при реєстрації дані, потім, після входу, знайдіть вкладку «Способи управління аккаунтом». В меню виберіть опцію «Включити» для «Classik» - якщо ви працюєте за комп'ютером або «Mobile» при роботі з стільниковим телефоном.
5
Тепер скачайте необхідну для роботи програму - WebMoney Keeper Classik або WebMoney Keeper Mobile, пройшовши за цим посиланням: http://www.webmoney.ru/rus/about/demo/download.shtmlНаиболее популярною є програма WebMoney Keeper Classik . Скачавши її, запустіть установку і дотримуйтесь інструкцій. В процесі інсталяції, під час установки кореневих сертифікатів, три рази з'явиться вікно з пропозицією підтвердити установку. Всі три рази натискайте «Так».
6
Встановивши програму, запустите її. Виберіть місце зберігання ключів «E-num storage». Як спосіб авторизації виберіть питання-відповідь через SMS. Логіном для входу служить вказаний при реєстрації поштову скриньку. Натисніть кнопку «Далі», вам на телефон буде відправлений код перевірки. Введіть його у відповідне поле віконця програми. Вкажіть використаний при реєстрації пароль. Вас попросять вказати файл гаманців, виберіть «Створити новий файл гаманців».
7
Після створення файлу гаманців ви побачите вікно програми, потім з'явиться повідомлення про помилку. Так і має бути - це перший запуск програми на даному комп'ютері, тому потрібна активація. В повідомленні про помилку буде посилання для активації - пройдіть по ній, на ваш телефон буде висланий код перевірки. Введіть його в поле на сторінці,, після підтвердження активації відкрийте вікно програми і натисніть F5 або виберіть «оновити» в меню. Процедура реєстрації закінчена.
8
Поповнити баланс вашого гаманця ви можете самими різними способами, наприклад, через платіжний термінал. Для цього знайдіть в ньому сервіс WebMoney, вкажіть номер вашого гаманця і внесену суму. Поповнювати можна як рублеві гаманці - позначені як R, так і доларові - Z. При поповненні Z-гаманця сума вноситься в рублях і автоматично конвертується в долари.
9
Для реєстрації в сервісі Яндекс-гроші пройдіть за цим посиланням: https://money.yandex.ru/Процесс реєстрації дуже простий і не займе багато часу. Після реєстрації у вас буде номер рахунку та пароль для входу в аккаунт. Яндекс-гроші можна з успіхом використовувати для розрахунків в рунеті, але багато закордонних сайти цю платіжну систему не підтримують.