Як вчитися на права. вчитися на права онлайн.

Підготуватися до здачі на права можна двома способами. Перший - звернутися в автошколу, яких достатньо в кожному великому місті. Є й інший варіант - самопідготовка. Але можливість здачі на права в цьому випадку залежить від регіону: іспит екстерном приймають не скрізь.
Вам знадобиться
  • - послуги автошколи або приватного інструктора;
  • - довідка про проходження водійської медкомісії;
  • - гроші на оплату цих послуг;
  • - самостійні заняття з вивчення правил дорожнього руху;
  • - текст правил дорожнього руху;
  • - комп'ютер і доступ в інтернет для онлайн тестування з теорії.
Інструкція
1
Найпростіший і торований варіант - вступити в автошколу. Для цього потрібно вибрати найбільш підходящу за ціною і якістю (порівняти різні пропозиції, відвідати цікаві автошколи, вивчити відгуки випускників і по можливості статистику успішної здачі на права по закінченні курсу) .Потім відвідати обрану автошколу, укласти договір і оплатити навчання.
2
Обов'язкова умова зарахування на навчання - проходження водійської медкомісії. Нерідко це можна зробити за окрему плату при самій автошколі, але дійсна і довідка, видана будь-яким медичним центром.
3
Після зарахування в автошколу і початку занять від вас вимагається справно їх посещать.Курс навчання складається з теорії та практичного водіння - як на майданчику, так і в умовах города.Программа передбачає стандартну кількість годин, які кожен учень повинен провести за кермом. Але треба розуміти, що готовність до іспиту і подальшого самостійного виїзду на дорогу - питання індивідуальне. Тому, якщо не впевнені, краще оплатіть додаткові години водіння в автошколі або на стороні.
4
Якщо ви вирішили скористатися послугами приватного інструктора, визначати, скільки вам буде потрібно годин на водіння, належить вам. Рекомендація тут та сама, що й у випадку з автошколою: поки не впевнені, продовжуйте заніматься.Освоеніе навичок водіння - процес індивідуальний. Комусь достатньо десяти годин, а комусь буде мало і ста.
5
На самостійне вивчення правил дорожнього руху зазвичай потрібно близько двох тижнів за умови як мінімум двогодинних щоденних занять. Попрактикуватися в проходженні екзаменаційних тестів ви можете в інтернеті, де їх можна знайти, зокрема, на сайтах ряду регіональних управлінь ГИБДД.
Зверніть увагу
Якщо ви віддаєте перевагу автошколі самопідготовку, уточніть, чи є можливість здати на права екстерном у вашому регіоні: її надають не скрізь. В деяких випадках може мати сенс оформити реєстрацію за місцем перебування в іншому суб'єкті Федерації, де допускають до здачі на права після самопідготовки.
Корисна порада
При виборі приватного інструктора, особливо на початковому етапі навчання, слід віддавати переваги тим, машини яких оснащені паралельними педалямі.Проговоріте також з інструктором можливість перших занять в умовах навчальної площадки або максимально наближених до них. Адже випускати учня на дорогу до того, як він навчиться, наприклад, відчувати габарити, небезпечно.