Як зробити самій обідки. ободок на гумці з бісеру своїми руками.

Ободок - прекрасний аксесуар для прикраси волосся. Але буває прикро зустріти дівчину зі схожим обідком. Адже ви хотіли добитися неповторного і оригінального образу. Насправді вихід є. Створіть ободок своїми руками, порадуйте себе дійсно унікальним прикрасою. Такого ексклюзивного аксесуара точно не буде ні в одному магазині.
Вам знадобиться
  • - дерев'яна рамка
  • - тонкі гвоздиці або канцелярські голки
  • - коробка з картону
  • - бісер
  • - спандекс або шпульно гумка
  • - міцна армована нитка
  • - голка
  • - елементи декору
Інструкція
1
Вам знадобиться бісерний верстат. Його ви зможете знайти в будь-якому магазині для рукоділля або виготовити самостійно в домашніх умовах. Візьміть звичайну дерев'яну рамку середньої довжини. Прибийте або застроміть в протилежні сторони конструкції однакове число тонких цвяхів або канцелярських голок. При цьому відстань між ними має бути однакове. Якщо у вас не знайшлося рамки, використовуйте просту коробку з картону. Замість цвяхів на протилежних краях зробіть ножем насічки.
2
Приготуйте спандекс або шпульній гумку для основи обідка. Також вам знадобляться бісер різних кольорів, міцна армована нитка, спеціальна голка для бісеру та елементи декору, які забажаєте, наприклад, метелики з ткані.Решіте, яка кількість бісеринок вам знадобиться на ширину аксесуара. Також можете скористатися вже готовими схемами (їх можна знайти в інтернеті).
3
Закріпіть на рамці стільки резіночек потрібної довжини, що б вони відповідали ширині обідка, також прикріпіть одну додаткову резіночку.Напрімер, якщо ви вирішили, що ширина обідка складе 12 бісеринок, натягніть на конструкцію 13 гумових ниточок.
4
Далі на деякій відстані від краю рамки прив'яжіть на останню бічну гумку ниточку. Попередньо всуньте нитку в спеціальну голку для бісеру. Тепер кілька штучок бісеру нанизуйте на голку. Бісеринки можуть побут будь-якого кольору, за вашим бажанням або ж відповідно до схеми.
5
Проведіть нитку з бісерінамі над основою обідка таким чином, щоб у всіх проміжках залишилося по бусинці. Потім у зворотному напрямку підведіть голку під основою через ряд бісеринок знизу. Таким чином, ви зафіксували перший ряд узору на основі обідка.
6
Користуючись схемою, продовжуйте нанизувати намистинки до тих пір, поки ободок чи не стане потрібної вам довжини. Далі прикріпіть прикраси, наприклад, квіти або бабочкі.Открепіте виріб від резіночек на верстаті.
7
У завершенні скріпіть кінці гумок, щоб замкнути ободок в кільце. Одягніть ваш аксесуар на голову і приховайте вузлики на потилиці під волоссям. Тепер ви можете пишатися своєю індивідуальною і оригінальною виробом.
Корисна порада
Також така техніка бісероплетіння дозволить вам винаходити нові прикраси, наприклад пояси, браслети, намиста або пов'язки на волосся.