Як оновлювати кодеки. Як перевірити оновлення для кодеків.

Кодеки являють собою програми, або пакети програм, призначені для перегляду відео або прослуховування аудіо, закодованого в певному форматі. Як і всяка програма, кодеки періодично оновлюються. Для їх оновлення, як правило, використовується спеціальний софт.
Інструкція
1
Скачайте програму K-Lite Codec Pack. Дана програма являє собою найбільш популярний пакет кодеків для перегляду самих різних відеофайлів і прослуховування аудіо. Програма випускається в декількох версіях. Залежно від версії кількість кодеків, що поставляються разом з програмою, різна. Виберіть для себе оптимальну версію, відповідно до ваших потреб. Встановіть програму, спостерігаючи за кожним кроком інсталяції і вибираючи опції, що відповідають вашому комп'ютеру.
2
Встановлена програма постійно стежитиме за своїми оновленнями, а разом з цим за оновленнями кодеків. Переконайтеся, що ваш комп'ютер володіє стабільним Інтернет-з'єднанням. Тепер, при кожному запуску медіафайлів програма K-Lite Codec Pack також буде запускатися і перевіряти наявність новітніх кодеків на віддалених серверах. Всяке оновлення програми буде супроводжуватися повідомленнями, в яких програма буде питати, які конкретно оновлені або новітні кодеки необхідно встановити.
3
Для того, щоб кодеки оновлювалися частіше, а їх кількість була максимальною, встановіть розширену версію програми. Існують також платні версії програми K-Lite Codec Pack, проте їх можливості надзвичайно великі, щоб використовувати програму в домашніх умовах.
Корисна порада
Разом з програмою K-Lite Codec Pack поставляється програвач Media Player Classic, який також рекомендується встановити. Даний програвач найбільш добре працює з усіма типами кодеків, як аудіо, таки і відео.Не відмовляйтеся від установки навіть найдрібніших оновлень програми. Це дозволить вам завжди мати найсвіжіші кодеки на вашому комп'ютері.