Як в'язати следка спицями. следки на двох спицях.

Думаєте, в'язання Следки - це заняття для бабусь? А як щодо модних яскравих теплих следочкам, які подарують вам задоволення і комфорт при носінні і підкорять серце ваших близьких?
Вам знадобиться
  • - пряжа 2-х кольорів
  • - спиці №3
Інструкція
1
На спиці наберіть 41-43 петлі для дорослого розміру (35-37 петлі для дитячої ноги) .Кілька рядів пров'яжіть хусткової в'язкою. Якщо зв'язати 5 см і більше лицьовій гладдю, то краєчок відвернеться рулетиком. Якщо хочете високі, в'яжіть гумкою 1х1.
2
Далі, розділіть роботу навпіл і відзначте серединну петлю. В'яжіть лицьовими - по лицьовій стороні, виворітними - по вивороту. Міняйте колір нитки попеременно.Перед і після серединної лінією робіть накид. Серединну лінію потрібно провязивать на лицьовій стороні виворітного, так як вона повинна виделяться.Вяжіте з додатками до потрібної глибини (приміряйте на ногу).
3
З середніх 9-11 петлях зв'яжемо подошву.Довяжіте до середини, пров'яжіть серединну петлю і ще 4 петлі, а 5-ю зв'яжіть разом з наступного петлею і переверніть в'язання. Зв'яжіть виворіт. Так само 4 петлі після серединної і 5-ю разом з наступною. Підошва фактично в'яжеться так само як і п'ятка, вплутуючись петлі з боковінок. І так продовжуйте поки не залишаться петлі тільки підошви.
4
Далі зв'яжіть п'яту, прихоплюючи по одній петлі з крайніх петель боковінкі.Теперь ваші ніжки будуть в теплі.
Корисна порада
Якщо хочете пов'язати ракушки по центру, як на фото, то з центральної петлі потрібно вив'язати 9 петель: 1 лицьова, накид, 1 лицьова, накид і так всі 9 петель з однієї.