Як встановити електричний підігрівач.

Люди давно звикли до наявності благ цивілізації - каналізація, гаряче і холодне водопостачання. У ті дні, коли проводять профілактичні роботи, і немає гарячої води, люди відчувають колосальні незручності. Багато вирішують цю проблему установкою електричних підігрівачів води.
Вам знадобиться
  • Підводка: шланг, гофрований рукав або труби (пластикові, металеві);
  • Подовжувач;
  • Стрічка-герметик для запобігання протікання;
Інструкція
1
Встановити електричний підігрівач води в квартирі або будинку досить просто. Виберіть відповідний агрегат. Підігрівачі води різняться обсягом бака, потужністю, швидкістю нагріву і ще різними додатковими опціями, які розробляють виробники для залучення покупців.
2
Самостійно підібрати підігрівач води складно, попросіть допомоги у фахівців, або, на крайній випадок, у продавця-консультанта. Саме продавець повинен розповісти все характеристики кожної цікавить вас моделі. Вибирайте прилад ретельно, звертайте увагу на наявність дефектів - їх не повинно бути.
3
Визначте місце, де буде закріплений підігрівач . Якщо трубопровід проходить поруч, то встановити апарат не складе труднощів. Виберіть, яка підводка буде підводити воду в резервуар підігрівача, і більш зручна для вас, це може бути шланг, пластикова або залізна труба, гофрований рукав. Підключіть її до труби.
4
Не забудьте також підвести труби від підігрівача до кранів раковини і ванни. Для цих цілей також підійде будь-який з видів підводки.
5
Всі стики промотувати спеціальної герметичної стрічкою, щоб уникнути протікання. Використовуйте тільки якісні матеріали, не економте на своєму спокої.
6
Для під'єднання електричного підігрівача води повинна бути в межах досяжності розетка. Якщо її немає, купите подовжувач.
Зверніть увагу
Не купуйте підігрівачі з рук і в магазинах, де не дають гарантію на товар.Осматрівайте покупку уважно, не беріть підігрівач з вм'ятинами і відколами фарби.
Корисна порада
Перш ніж купити підігрівач, уточніть у комунальників, якої потужності можна купувати прилад, щоб не знеструмити весь будинок. Вибирайте підігрівач таким чином, щоб ви могли користуватися всіма функціями без винятку. Зайві опції - марна трата грошей.