Як зробити золото. Як виготовити золото.

Навчитися робити золото , цінний і красивий природний метал - заповітна мрія людини з давніх часів. Кажуть, що алхімікам, які жили в середні віки, це вдавалося, хоча і наукових підтверджень цьому немає. Але хто знає?
Інструкція
1
Перший спосіб: Візьміть ртуть, завантажте її в атомний реактор.
2
Піддайте її «бомбардуванні» нейронамі.Благодаря цьому способу можна отримати як радіоактивне, так і стабільне золото . Тільки от проблема - де ж взяти ртуть і атомний реактор? Крім того, щоб зробити стабільне золото , потрібні певні знання в галузі ядерної енергетики. Також слід зауважити, що при такому способі отримання, золото виходить ще дорожче натурального.
3
Другий спосіб, яким користувалися алхіміки в давнину: Очистіть душу від тлінних турбот. Слухайте свій внутрішній голос і вчіться розуміти знаки, які дає природа. Розмовляйте з деревами і тваринами.
4
Коли навчитеся мови есперанто (спільну мову, якою говорить все живе), природа скаже, як зробити філософський камінь.
5
Візьміть свинець, додайте в нього шматочок філософського каменю й моліться силам природи ... У цього способу є один нюанс. Не всім алхімікам дійсно вдавалося зробити золото . Питання також стоїть і в правильності дійшов рецепта. Навіть якщо все вірно, і рецепт оригінальний, і алхімікам вдавалося робити золото , то таке навчання займе пару десятків років.
6
Третій спосіб - зробити фальшиве золото .Ось цей варіант цілком реальний, щоб розіграти друзей.Возьміте 1 ст. л. каустичної соди, розведіть у склянці води, додайте 0,5 чайної ложки цинку і будь-яку дрібницю з нікелю.
7
Покладіть на дно склянки монети або ту річ, яку бажаєте зробити золото й.
8
Поставте склянку з усім вмістом в мікрохвильову піч на саму малу потужність на 15-20 хвилин.
9
За допомогою пінцета вийміть з склянки вже "срібні речі". І, утримуючи пінцетом, потримайте хвилину - іншу над відкритим вогнем. У підсумку, речі виходять такими, що від золота відрізнити зможуть тільки ювеліри і майстри.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: каустична сода - сильний луг. Працювати з нею потрібно обережно! Ні в якому разі не торкайтеся до неї голими руками!