Як поставити пароль на карту пам'яті. Як зняти пароль з карти пам'яті program skachat.

Якщо ви хочете убезпечити свої дані, ви можете обмежити доступ сторонніх до інформації вашого плеєра, телефону або іншого пристрою, навіть якщо пристрій буде загублено. Для цього вам потрібно поставити пароль на карту пам'яті , що міститься в пристрої (також ви можете закрити паролем окремі папки та файли). Щоб встановити пароль на карту пам'яті , вам потрібно поступити таким чином.
Вам знадобиться
  • Програма для роботи з картами пам'яті.
Інструкція
1
Завантажити спеціальну програму для роботи з картами пам'яті .Якщо ви хочете запаролити флешку цілком, можете використовувати Master Voyager. Якщо хочете створити розділ на флешці і закрити його паролем (так званий файловий архів), то можете використовувати TrueCrypt. Якщо вам потрібно закрити лише один файл або папку, то використовуйте Password Protect USB або MyFolder. Крім того, ви можете завантажити Rohos Mini Drive (c обмеженням на 2Гб пам'яті ), FreeOTFE, AxCrypt.
2
Встановіть обрану програму на комп'ютері і активувати флешку, яку ви хочете запаролити.
3
Призначте необхідні атрибути пароля (згідно з правилами безпеки, пароль повинен складатися з букв і цифр, символів різного регістру і не мати стійких сполучень типу 123 .., qwer ... і т.д .
4
ВАЖЛИВО! Вивчіть налаштування програми і знайдіть пункт меню, що дозволяє управляти сумісністю вмісту картки пам'яті , що знаходиться під паролем, з комп'ютерами або іншими пристроями, на яких не встановлена програма, якою ви скористалися для установки пароля на карту. Забезпечте можливість читання файлів з флешки, що знаходиться на пароль ном доступі, в меню програми для установки пароля.
5
Продублируйте пароль від картки пам'яті на якому-небудь носії - якщо ви забудете пароль , то відновити його не вийде навіть за допомогою форматування карти.
Корисна порада
У деяких флеш-картах вже спочатку є можливість установки пароля (наприклад, на нових моделях Transcend або Kingston DataTravaler).