Як робити трюки з картами.

Карти - нехай трохи забута, але все одно дуже захоплююча гра. Рідкісний людина не вміє розкладати пасьянс або грати в підкидного дурня. А ось показувати карткові фокуси вміють далеко не всі. Хоча виконувати подібні трюки зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Колода карт, аркуш паперу, ручка, конверт.
Інструкція
1
Навчіться робити трюк з виявленням карти, задуманої одним з ваших глядачів. Для цього візьміть будь-яку карту з колоди і запам'ятайте її. Наприклад, це буде хрестовий туз. Покладіть його вниз колоди. Дайте карти глядачеві для того, щоб він вибрав і запам'ятав будь-яку карту. Відверніться для посилення ефекту. Нехай всі будуть впевнені, що ви не підглядаєте.
2
Обрану картку глядач повинен тримати в руках, коли ви повернетесь. Обіграйте це. Розділіть колоду на 2 частини. На верхню частину покладіть загадану карту. Тепер верхню половину колоди покладіть вниз. Задумана карта буде перебувати під тією, яку ви обрали, тобто під хрестовим тузом. Перемішайте карти або дайте їх примушують глядачам.
3
Розгорніть карти віялом так, щоб ви могли їх бачити, тобто сорочкою до глядачів. Зробіть вигляд, що задумалися або здійснюйте паси руками. Це додасть якийсь колорит вашому трюку. Знайдіть карти, яку ви собі вибрали (хрестовий туз), задумана глядачем карта буде знаходитися прямо під нею.
4
Наступний трюк зробити ще простіше - візьміть звичайний конверт і аркуш паперу, на якому буде написано назву будь-якої карти. Помістіть лист в конверт і закрийте його. Виберіть з колоди ту карту, назва якої ви записали. Покладіть цю карту під конверт, щоб її не було видно. Робіть ці приготування до появи глядачів.
5
Коли глядачі з'явилися, дайте одному з них колоду карт, попросіть перетасувати і повідомте, що зараз ви, не торкаючись колоди, перемістіть певну карту наверх. Попросіть покласти колоду карт на стіл або будь-яку іншу поверхню. Зробіть кілька пасів руками далеко від карт. Акуратно візьміть конверт разом з картою. Глядачі не повинні бачити карту. Покладіть предмети на колоду. Попросіть глядача розкрити конверт і подивитися верхню карту. Звичайно, вони будуть збігатися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4tqRLQBFlEE
Зверніть увагу
Карткові фокуси - це не тільки знання тих чи інших прийомів. Найголовніше в них - створити потрібну атмосферу і відвернути глядача від ваших дій.
Корисна порада
Перед показом відрепетируйте свої фокуси кілька разів. Ви повинні бути впевнені, що все пройде відмінно.
Відомо, що нескінченно довго можна спостерігати за вогнем, водою і працюючим людиною. Останній пункт досить спірне, але не коли йдеться про роботу круп'є. Його спритні руху заворожують, а точності рухів може позаздрити навіть годинникар. Звичайно, для того, щоб зайняти його місце, потрібна спеціальна освіта, проте навчитися елегантно кидати картки можна за допомогою одного з трьох нехитрих способів.
Вам знадобиться
  • колода карт
Інструкція
1
Приготуйтеся до того, що для відпрацювання трюків вам буде потрібно достатня кількість часу і виділіть його в своєму розкладі. Тільки регулярна відпрацювання рухів приведе до досягнення результату, і слід відразу визначити точний час і тривалість вправ, - їх доведеться повторювати не один раз.
2
Підготуйте руки до тренування: розімніть пальці, зробіть собі масаж зап'ясть. Кров повинна активізуватися, а ваші руки - стати гнучкими і рухливими. Вчіться акуратності і точності рухів не тільки на карткових трюках, але і в звичайному житті: відпрацьовуйте навички дрібної моторики, виконуйте прості вправи, - можна почати навіть з тих, які пропонуються малюкам. Шукайте будь-яку можливість дати повправлятися своїм пальцях.
3
Приступайте до самих уроків. Візьміть карту в ведучу - ліву чи праву руку так, щоб сорочка була звернена до великого пальця. Зафіксуйте частина карти між вказівним і безіменним пальцями. Зігніть руку в зап'ясті, а потім різко вирівняйте його, - карта полетить по своїй траєкторії, виконуючи ефектне обертання. Спробуйте виконати цю вправу спершу без карти, просто згинаючи і різко розгинаючи кисть.
4
Ускладните трюк і навчитися випускати обертову карту з цілої колоди. Візьміть карти в провідну руку і посуньте великим пальцем верхню карту ближче до зап'ястя. Мізинцем злегка натисніть на нижній край карти так, щоб вона злегка зігнулася. Різко відправте карту "в політ".
5
Приступайте до відпрацювання самого складного, але і самого цікавого фокусу, що відтворює "ефект бумеранга". Строго стежте за правильністю положення всіх пальців: карта повинна бути затиснута між середнім і великим пальцем, вказівний розмістіть на торці її верхній частині. Випускайте карту не в площині, паралельній столу, але вгору під кутом в 45 градусів або більше. Приділіть уваги не силі кидка, - карта не повинна відлетіти далеко, - але силі закручування, яке здійснюється ще до кидка, коли ви нахиляєте кисть до зап'ястя. Центром обертання стає вказівний палець.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=coqvFuT2eog