Як зробити зовнішню рекламу.

Реклама необхідна практично будь-якого товару. Звичайно, не всі її види підходять для абсолютно кожного продукту. У кожній сфері бізнесу є варіанти, які приносять максимальну віддачу і є такі, які практично нерентабельні. Але один вид реклами майже універсальний. Це зовнішня реклама.
Вам знадобиться
  • Рекламні банери, лавки з рекламою, перетяг, біле полотно, проектор, рекламні ролики, постери.
Інструкція
1
Візьміть в оренду або придбайте кілька рекламних щитів, що знаходяться один за одним. Помістіть на них рекламні банери. Варіант перший: помістіть на них однакові картинки, це посилить запам'ятовування вашого товару і поліпшить впізнаваність бренду. Варіант другий: придумайте оригінальний макет в стилі комікса з добре видимою інформацією (краще, якщо кожна наступна картинка продовжуватиме тему попередньої) і розмістіть їх на щитах. Яскравий сюжет приверне увагу людей, вони будуть шукати поглядом наступну картинку. Так на підсвідомому рівні людина запам'ятає назва вашої організації або товару.
2
Напишіть лист до адміністрації міста про те, що ви бажаєте прийняти участь в благоустрої міста. Навряд чи ви отримаєте негативну відповідь. Укладіть договір з адміністрацією на те, що ви абсолютно безкоштовно поставите в місті певну кількість лавок (або сміттєвих урн). Замовляйте лавки з власною рекламою. Таким чином, ви заощадите велику кількість грошей, т.к. вартість лавки в порівнянні з вартістю реклами на ній мізерно мала.
3
Дізнайтеся, чи є у вашому місті монітори, які транслюють рекламу . Обов'язково подивіться на їх розташування. Якщо вони знаходяться в тих місцях, де бувають часті автомобільні пробки, робіть замовлення і розміщуйте свої ролики.
4
Орендуйте місце для перетяг перед відомим клубом, кінотеатром або рестораном. Замовте (або зробіть самостійно, якщо у вас є обладнання) перетяг і повісьте його.
5
Знайдіть будь споруджуваний будинок більше 5 поверхів. Краще, якщо воно буде знаходитися в місцях великого скупчення людей. Укладіть договір з організацією, яка займається будівництвом на оренду одного з торців будинку. Завесьте отримане за договором місце білим полотном. Візьміть в оренду (або придбайте) великий проектор. Запишіть кілька рекламних роликів і транслюйте їх на цій будівлі.
6
Орендуйте місця на декількох стендах. Зробіть невеликі рекламні постери з відривними купонами, що мають певну знижку на ваші товари або послуги. Додайте рекламу .
Зверніть увагу
Якщо ваша реклама не виділяється на тлі решти, прибуток буде менше. Будь-якими способами змусьте споживача запам'ятати саме вас.
Корисна порада
Перевіряйте різні варіанти реклами, щоб знайти той, який дасть максимальну віддачу.
Зовнішня реклама є одним із способів просування вашого товару серед потенційних споживачів. На відміну від друкованої та телевізійної, її ефективність досить складно виміряти. Тому універсального способу розміщення рекламних щитів не існує.
Інструкція
1
Створіть зовнішню рекламу , яка б гранично просто сприймалася вашої цільової аудиторією. Справа в тому, що білбордам набагато важче утримати на собі увагу, ніж телевізійним і радійних роликам, а також рекламі в ЗМІ. Згідно зі статистичними даними, увагу пішохода може затримуватися на щиті до 35 секунд, у той час як автомобіліст дивиться на білборд не більше 12 секунд.
2
Враховуйте той факт, що на щиті повинна бути зображена лише одна картинка, а напис не повинна містити в собі більше семи слів. Такі рекомендації пояснюються тим, що більша кількість інформації просто не буде сприйнято вашою цільовою аудиторією. До того ж при розміщенні зовнішньої реклами слід враховувати специфіку її розташування. Наприклад, різні головоломки безглуздо розміщувати на щитах, що знаходяться на жвавих трасах. У автомобілістів просто не буде часу, щоб зрозуміти, що ви мали на увазі. А ось автобусна зупинка якнайкраще підійде для таких цілей: людина в очікуванні відповідного транспорту з задоволенням витратить час на розгадування вашого послання.
3
Додайте зовнішню рекламу в спальних районах, якщо рекламований вами товар носить характер масового споживання. Ви часто бачили в центрі міста рекламу дешевого порошку? Відсутність подібної реклами пояснюється тим, що центральні райони більше підходять для розміщення інформації про продукти преміум-класу.
4
Якщо ви хочете просунути новий товар, то кількість білбордів не повинно бути нижче 150 (для мегаполісів). Причому розміщувати їх слід рівномірно по всьому місту. Краще всього вибрати сіті-формат - тристоронній щит. По-перше, реклама на них міняється досить швидко, а по-друге, виростає ймовірність того, що більша кількість народу зверне увагу на ваше послання.
5
Коли перед вами стоїть мета нагадати вже про існуючий продукті, то цілком достатньо буде і п'ятдесяти щитів, розміщених в найбільш прохідних частинах міста.
Корисна порада
Велику роль у плануванні розміщення зовнішньої реклами грає наявний досвід, статистичні дані та інтуїція.