Як купити зерно.

Господарям, які мають присадибне господарство і домашніх тварин прекрасно знайомі проблеми заготівлі кормів на зиму. Крім сіна, комбікорми та силосу необхідно заготовити і зерно для птиці та дрібної живності.
Інструкція
1
Зерно зазвичай купують на осінніх ярмарках сільгоспвиробників району або в агрогосподарствах. Але щоб правильно купити зерно , треба вміти його вибирати. Поради щодо вибору зерна дають найдосвідченіші агротехніки: При виборі зерна оціните його засміченість і травмованість візуально, так як саме таке зерно найбільш схильне псування.
2
Подивіться на колір зерна. Якісне зерно має блискучу гладку поверхню, відповідний кожній культурі зерна, колір. Якщо зерно зіпсовано, то колір його оболонки тьмяний і темний. Свій природний колір при псуванні втрачають овес і ячмінь.
3
Розсипте зерно в один шар на білому папері і розгляньте його в лупу. Особливу увагу приділяйте шву зерна і лушпинні. Якщо на зернах ви побачите чорні плями, значить зерно зіпсовано або пошкоджено грибком.
4
Понюхайте зерно , гарне зерно має ароматний запах без кислих і гнильних домішок, без запаху аміаку. Якщо у вас виникли сумніви, можна «рознюхати» зерно як слід, зігрів його в долонях або затоку гарячою водою в склянці на 2-3 хв. Температура води повинна бути не більше 60-70о С.
5
Спробуйте зерно на смак, попередньо розмоловши його і розжувавши. Якщо зерно на смак солодке - значить, воно проросло, а якщо кисле - значить зерно зіпсовано грибком.
6
Крім чистого зерна, агрогосподарства нерідко пропонують господарям зерно ші відходи за низькою ціною. Фахівці не рекомендують відгодовувати тварин і птицю зерно відходами, так як биті і дрібні зерна, як і лушпиння, сміття, пил зберігають більше вологи, що призводить до розвитку грибків, які виділяють мікотоксини, шкідливі для здоров'я.
7
Після покупки зерна, його необхідно правильно зберегти. Бажано зберігати зерно в герметичній ємності, не пропускає вологу, не збирає конденсат. У сховищі повинна підтримуватися низька вологість (12-14%) і температура 20-30о С. Перед засипанням зерна на зберігання його необхідно ретельно очистити і провеять.