Як поширювати рекламу.

В рекламному світі існує безліч майданчиків, що дозволяють донести інформацію до споживача. Це зовнішня реклама на білбордах, ролики на радіо і телебачення, публікації в газетах. Також досить ефективним способом популяризації товару є розсилка буклетів і листівок. Вона буває адресна (direct mail) і здійснюється по поштовим та електронним адресам конкретних людей. І безадресна, коли реклама доставляється просто в певному районі чи потрібного кількості споживачів.
Інструкція
1
Щоб організувати розповсюдження реклами за допомогою розсилки, потрібно визначитися, які цілі ви переслідуєте. Якщо розповісти про свій товар або послугу якомога більшому числу потенційних споживачів, то можна використовувати безадресну розсилку. Цей спосіб більш економічний, порівняно з розсилкою адресною.
2
Для того, щоб здійснити безадресну розсилку рекламних матеріалів, потрібно визначити аудиторію, яку просувний товар може зацікавити. Для цього необхідно провести маркетингове дослідження на виявлення кола потенційних споживачів.
3
Потім, коли аудиторія і охоплення будуть розраховані, можна зайнятися підготовкою рекламних матеріалів. Чим яскравіше і яскравіше буде листівка, тим швидше вона приверне увагу. Хоча це, звичайно, кілька підвищить її вартість.
4
Наступний крок - пошук компанії - підрядника, яка надає послуги розповсюдження рекламних матеріалів по поштовим скринькам. Якщо ви плануєте масштабну рекламну кампанію, то можна влаштувати тендер на її проведення. Тоді можна буде вибрати фірму, яка поширить рекламні матеріали за саму оптимальну вартість.
5
Щоб донести інформацію до певного кола вже існуючих клієнтів, або охопити певну аудиторію, можна використовувати адресну розсилку. Якщо існує вже готова клієнтська база - відмінно. Її можна просто надати організації - підряднику разом з рекламними матеріалами.
6
Якщо готової бази для розповсюдження реклами немає, доведеться добувати адреси споживачів самостійно. Для цього можна організувати анкетування з розіграшем пам'ятних призів. Якщо помістити анкету на сайті компанії, то збір даних піде швидше.
7
Потім адресна база передається компанії - підряднику для уточнення та підтвердження правильності інформації. Після цього рекламна продукція розкладається по персоніфікованим конвертам і передається в кур'єрську службу. В середньому, лист досягає адресата за 2-4 дня. Якщо існують іногородні споживачі, термін доставки, відповідно, збільшиться.
8
Крім адресної і безадресної розсилки по поштовим скринькам в під'їздах, при складанні маркетингового плану, продумайте такі способи розповсюдження реклами, як відправлення інформації з смс та електронною поштою. Ці способи теж досить ефективні і дозволяють донести інформацію кожному конкретному споживачеві особисто.