Як пов'язати пальто для дівчинки. пальто для дівчинки спицями.

Для маленьких модниць немає нічого приємнішого, ніж носити милі речі, пов'язані руками мами і бабусі. Тепле ошатне пальто під силу виготовити навіть початківцям в'язальниця.
Вам знадобиться
  • Тонка овеча шерсть, тонка акрилова пряжа, 6 великих гудзиків, 5 маленьких гудзиків, спиці № 4 і № 5,5.
Інструкція
1
Змотайте разом 1 вовняну нитку і дві акрилових. В'яжіть спинку. Для розміру 98 - 104 (+/- 10 петель для зміни розмірів) наберіть на спиці №5,5 наберіть 79 петель. В'яжіть фантазійним візерунком: 1-й ряд: зв'яжіть 1 виворітну петля. 1 петлю зніміть, чи не пров'язуючи, при цьому нитка розташуйте перед роботою. Повторюйте ці петлі до кінця ряду, закінчите 1 виворітного петлей.Все парні ряди в'яжіть виворітними петлямі.3-й ряд: зв'яжіть 2 виворітні петлі. Далі до кінця ряду: 1 петлю зніміть, чи не пров'язуючи. Нитка розташуйте перед роботою, пров'яжіть ще 1 виворітну петлю. Закінчите ряд 2 виворітними петлями. Повторюйте дії з першого ряду.
2
Зменшуйте з обох сторін 5 разів по 1 петлі в кожному 16 ряду. Таким чином, у вас вийде 69 петель. Коли висота вироби стане дорівнює 33 см, збавте з обох сторін для проймs в кожному другому ряду 6 разів по 1 петлі. На загальній висоті 49 см закрийте по 16 петель для кожного плеча і 25 петель горловини. Закінчите в'язання спинки.
3
Зв'яжіть праву поличку. Наберіть 47 петель на спиці № 5,5 і в'яжіть фантазійним візерунком, як описано вище. Тільки зменшуйте з боку бокового шва 5 разів по 1 петлі в кожному 16 ряду. На висоті 33 см виконайте 6 убавленій для пройми, як робили на спинці. На висоті 43 см від початку в'язання зніміть 11 петель на допоміжну спицю. Закрийте для вирізу горловини 2 рази по 3 петлі і 2 рази по 2 петлі. На висоті 49 см закрийте 16 петель для плеча і закінчите в'язання правої полички.
4
Ліву поличку в'яжіть симетрично правій.
5
Зв'яжіть рукава. Наберіть 39 петель на спиці № 5,5. В'яжіть фантазійним візерунком. Обабіч зробіть 7 додатків по одній петлі в кожному 6 ряду. Вийде 53 петлі. На висоті 18 см збавте з обох сторін по 1 петлі в кожному 2 ряду 6 разів. Закрийте 3 рази по 5 петель і 11 центральних петель. Закінчите в'язання рукава. Другий рукав в'яжіть так само.
6
Зв'яжіть комір. Наберіть 63 петлі на спиці № 5,5. В'яжіть фантазійним візерунком. На висоті 6 см закрийте з обох сторін 2 рази по 1 петлі. Закрийте всі петлі.
7
Зв'яжіть два клапана. Для кожного наберіть по 11 петель на спиці № 5,5 і в'яжіть фантазійним візерунком. Додавайте з обох сторін по 1 петлі два рази. Вийде 15 петель. На висоті 5 см всі петлі закрийте.
8
Зв'яжіть хлястик. На спиці № 5,5 наберіть 23 петлі і в'яжіть фантазійним візерунком, додаючи з обох сторін по 1 петлі. Зв'яжіть 7 рядів, збавте з обох сторін по 1 петлі, зв'яжіть 1 ряд виворітними петлями і закрийте.
9
Виконайте збірку вироби. На спиці № 4 подвійний акрилової ниткою підійміть 46 петель і зв'яжіть 4 ряди лицьовою гладдю. Закрийте петлі. Таким же чином обробіть краю поличок, набравши по 71 петлі. По краях коміра наберіть 101 петлю, по краю хлястика - 64 петлі, по краях клапанів - по 34 петлі і обробіть так само, як краю спинки і поличок. Пов'язані бейки подверніте і пришити з виворітного боку. Виконайте шви. Ушийте рукава в пройми, пришийте комір, клапани та хлястик.
10
Зробіть на правій поличці 3 пари отворів для гудзиків. Для цього обмітайте одну петлю. Пришийте 6 великих гудзиків попарно на лівій поличці. За однією маленькою ґудзику - на клапани, дві - на хлястик, одну - під комір.
Зверніть увагу
Лицьова гладь в'яжеться так: лицьові ряди - лицьовими петлями, виворітні ряди - виворітними.
Корисна порада
Для просушки розкладайте пальто на плоскій поверхні далі від сонячних променів та джерел тепла.