Як прибрати стару плитку.

Якщо ви вирішили оновити інтер'єр у ванній кімнаті або кухні, першим ділом постане питання про демонтаж старої плитки. Це не настільки складний процес, щоб викликати фахівців. Цілком можна впоратися і самим. Але виконання робіт зажадає від вас великої кількість терпіння, часу і деякої частки обережності.
Вам знадобиться
  • - Стамеска;
  • - молоток;
  • - перфоратор;
  • - насадка-зубило 25-30 мм;
  • - болгарка;
  • - металева кругла щітка - насадка;
  • - респіратор;
  • - анти грибкова рідина.
Інструкція
1
За допомогою стамески, молотка та насадки зубила розкришите шовний кріплення старої плитки. Робити це потрібно акуратно, без додаткових надлишкових зусиль. Особливо якщо ви плануєте використовувати стару плитку для обробки чого-небудь ще в майбутньому.
2
Після видалення плитки зі стіни зробіть чистку її поверхні. Груба обробка стіни включає в себе скол плиткового клею, цементу і попереднє вирівнювання поверхні. Стіну необхідно очистити до шару грубої штукатурки.
3
Потім зробіть чистову обробку стіни. Для цього можна використовувати перфоратор з металевою щіткою-насадкою. За допомогою цих інструментів проведіть грубу шліфовку стіни і видаліть дрібні нерівності і ділянки плиткового клею, що залишилися після грубої обробки.
4
Якщо після видалення старої плитки ви виявили під її шаром грибок, його необхідно прибрати за допомогою спеціальної антигрибковой рідини.
5
Проведіть очистку цільних відколотих плиток від будівельного клею. Організуйте її зберігання, якщо плануєте її подальше використання. При очищенні приділіть особливу увагу ребрах плитки. Ретельно відшліфовані заздалегідь грані плитки позбавлять вас від процедури очисти під час її подальшого укладання і скоротять час облицювання.
Зверніть увагу
Під час робіт обов'язково надягайте респіратор і захисні окуляри, так як при сколюванні плитки дрібні осколки можуть потрапити вам в очі, а пил при очищенні стін - вам в легені.
Корисна порада
Постеліть в приміщенні мокрі простирадла і зволожуйте повітря за допомогою розпилювача. Ці запобіжні заходи вбережуть ваші легені від пилу.