Як вибрати горщики для запікання. Як використовувати глиняні горщики для запікання.

Горшечки для запікання - хранителі традицій в приготуванні їжі і подачі її на стіл. Ще Олена Молоховец в своїй книзі "Подарунок молодим господаркам" писала, що "... при російської печі необхідні ... з посуду для варіння супів ... поливні і прості горщики". На що ж звернути увагу, купуючи глиняні горщики?
Інструкція
1
Визначте горщик якого обсягу вам необхідний. Залежно від розміру глиняні горщики діляться на однопорціонние (місткістю 0,15-0,75 літра) і багатопорційні (місткістю від 1 до 30 літрів).
2
Основною ознакою якості глиняних горщиків є механічна і термічна міцність. Вона залежить від випалу. Добре обпалена горщик видає чистий і дзвінкий звук, має правильну форму.
3
Зверніть увагу на товщину стінок і дна. Вона повинна бути однаковою у всіх частинах горщика. Якщо товщина черепка нерівномірна, при нагріванні можуть виникнути тріщини.
4
Уважно огляньте весь горщик. Всередині і зовні не повинно бути тріщин, подряпин, вздувшихся ділянок, сколів.
5
Глиняний посуд повинна мати рівний шар глазурі, яка може бути кольоровою або безбарвною. Глазур захищає пористий черепок від проникнення жирів, рідин, газів. Вона робить посуд блискучою, вологонепроникної, зручною для мийки.
6
Купуючи горщик для варіння супів, вибирайте той, у якого вузьке горлечко. В цьому випадку зменшується поверхню випаровування рідини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EAyyJODmRgw
Корисна порада
Порційні глиняні горщики можна використовувати для подачі страв на стол.Купленние горщики вимийте із засобом для миття посуду і замочіть їх на 1:00 в холодній воде.Положіте глиняний горщик у велику каструлю, повністю залийте його водою. На повільному вогні доведіть воду до кипіння. Зніміть каструлю з вогню і залиште горщик у воді до повного остиванія.Для уникнення подряпин не мийте горщик жорсткими, особливо металевими, губкамі.Горшочек ставте в холодну духовку. У процесі приготування доливайте тільки гарячу воду або бульйон. Витягнувши горщик з духовки, поставте його на теплу поверхню або обробну дошку.