Як поліпшити роботу серця.

Багато хто починає замислюватися про роботу серця лише після того, як у них починаються періодичні болі в даній області. Між тим, існують спеціальні методики, які покращують роботу серця і є профілактикою розвитку серцевих захворювань.
Інструкція
1
Фізичні навантаження і заняття спортом - невід'ємна частина процедур, спрямованих на поліпшення самопочуття і роботи серця . Не забувайте, що заняття повинні бути регулярними, а самі навантаження - поступовими. Дуже корисні заняття фітнесом, на кардиотренажерах, які можна для більшої ефективності доповнити велоспортом, плаванням і всіма різновидами аеробіки.
2
Бувають ситуації, коли щоденні фізичні вправи краще замінити тривалої ходьбою або бігом. Якщо у вас вже є проблеми з серцем, намагайтеся не займатися бігом і ходьбою в жарку і холодну вітряну погоду, оскільки це створить на серце додаткове навантаження. З цієї ж причини варто відмовитися і від прийняття гарячих ванн.
3
Намагайтеся щодня з'їдати не менше 100 грам домашнього сиру, в який можете за бажанням додавати овочі, фрукти та зелень.
4
Для поліпшення роботи серця можна готувати різні трав'яні збори. Так, наприклад, можна взяти по 50 г коренів петрушки, порошку липового кореня, пасльону, додайте стільки ж ромашки і коров'яку (ведмежих вушок). Компоненти подрібніть, ретельно перемішайте, після чого залийте 0,5 л води, прокип'ятіть протягом 15 хвилин і процідіть. Пийте по півсклянки відвару з додаванням половини чайної ложки меду. 2-3 рази на день.
5
Вживайте мумійо, яке не тільки зміцнює серце, а й прочищає коронарні судини. Для цього візьміть 2 г муміє, розчиніть його в 10 столових ложках кип'яченої води, процідіть, і протягом одного тижня вранці виспівує по 1 столовій ложці даного розчину натщесерце. Після чого зробіть місячну перерву і відновіть курс лікування.
6
Використовуйте акупрессуру, яка покращує еластичність суглобів і очищає їх. Візьміть середній палець однієї руки, за допомогою великого і вказівного пальців іншої руки і з середнім зусиллям натискайте великим пальцем на середній палець в ритм серцебиття. Через хвилину поміняйте руки.