Як зробити туалетний столик.

Туалетний столик - зручне, корисне, практичне і красиве додаток до будь-якої ванної кімнаті навіть самого маленького розміру. Звичайно, придбати такий столик можна в магазині, проте, якщо туалетний столик зроблений самостійно, він буде приносити більше радості і світла в приміщення, буде відмінно поєднуватися з вашим інтер'єром, буде комфортним для вас, зручним і надійним для всієї родини.
Вам знадобиться
  • ДСП, облицювальна кромка, столярний клей
Інструкція
1
Багатьох цікавить інформація про те, як зробити туалетний столик з робочою поверхнею, що висуваються шухлядками і дверцятами для зберігання туалетного приладдя самостійно в домашніх умовах, саме про це і піде мова в даній статті.
2
Придбайте всі необхідні матеріали для виготовлення столик а, включаючи стільницю, дошки ДСП для поличок, дверей і бічних панелей, а так же фанеру для задньої частини стола. Підготуйте необхідні будівельні інструменти.
3
Почніть роботу зі складання самого шафки. Виріжте з підготовлених дощок ДСП стінки для низу шафки і його бічних сторін. При цьому слід знати, що передня стінка повинна бути ширше на 0,5 см, ніж низ і протилежна стінка.
4
Підготуйте для кожної з вирізаних панелей кромки для личкування. Вони повинні бути на 0,2 см ширше і на 2,5 см довше самої панелі.
5
Приклейте кромки і закріпіть їх зажимами. Пам'ятайте, що на прилеглій до стіни стінці шафки смужка повинна бути приклеєна внахлест на 2,5 см.
6
Соскабліте надлишки клею після висихання і обріжте кінці у відповідності з довжиною стінок шафки.
7
Зробіть у зазначених заздалегідь місцях отвори для підлогової і задній панелі і скріпіть бічні стінки, проміжну, задню і нижню частини за допомогою клею і шурупів.
8
Виріжте отвори для петель, на які будуть привішені дверцята шафки. Потім закріпіть петлі на бічні стінки і дверці і прибийте кілька невеликих брусків рівномірно паралельно один одному з обох сторін стінок всередині планованого шафки. Саме на ці бруски будуть укладатися полички.
9
Прівесьте дверцята на петлі за допомогою саморізів, після чого обов'язково перевірте справність роботи дверцят.
10
Перейдіть до виготовлення скриньок. Сконструюйте два або три шухлядки на свій розсуд, прикріпивши до них і до бічних стінок другої половини шафки відповідну фурнітуру для їх висунення. Вставте зроблені шухлядки і спробуйте посувати їх.
11
Виріжте стільницю з готового матеріалу або дощок ДСП так, щоб краї з усіх боків на 2 см відступали від шафки. У разі, якщо ви використовуєте дошки ДСП слід обклеїти їх самоклеющейся папером потрібного вам кольору.
12
Приробити стільницю столик а до шафки за допомогою клею і саморізів. Прикрутите куплені заздалегідь ніжки до нижньої частини столик а в разі, якщо вони передбачені вами. Туалетний столик готовий. Встановіть його в потрібне місце і користуйтеся з задоволенням.