Як зробити годинник.

Саморобні годинник - це не просто функціональний предмет і деталь інтер'єру. Годинники, зроблені своїми руками, - це річ, що повністю відповідає вашому уявленню про час, вираз вашої дизайнерської думки і просто красивий аксесуар, що радує погляд.
Інструкція
1
Почнемо з того, що зробити годинник своїми руками абсолютно нескладно. Основою таких годин може стати спеціальний годинниковий механізм, остов китайського будильника або просто некрасиві, давно обридлі старий годинник. Головне, щоб годинниковий механізм був робочим, і володів точністю ходу. Все-таки ми робимо справжнісінькі годинник, за якими ви будете звіряти час, а не просто декорацію. Стрілки можна взяти як і додаються до механізму, так і звідки-небудь зняті. А якщо ніякі з наявних стрілок до нових годинах підходити не будуть, можна спробувати змайструвати їх самостійно. Такі саморобні стрілки тільки додадуть оригінальності готовому виробу.
2
Зовнішня частина саморобних годин може виглядати абсолютно по різному. Відшліфований шматок дерев'яної дошки з нанесеними на нього поділами, пластиковий круг, покритий декупажем, стара тарілка, вишите полотно та багато іншого. В цьому відношенні вашої фантазії межі бути не може. Позаду декоративного елемента кріпиться годинниковий механізм. Отвори для виходу механізму потрібно свердлити строго в центрі майбутніх годин. Не забудьте при свердлінні підкласти що-небудь під вашу декоративну основу, що б та випадково не лопнула в процесі. Просуньте штир механізму в отримане отвір .. Прикріпіть механізм до основи, найкраще це зробити за допомогою клею або рідких цвяхів.
3
Слідкуйте за тим, щоб механізм лише злегка виступав позаду саморобних годин. Якщо ви хочете повісити годинник на стіну, то доведеться подбати про підходящих для цього петлях або отворах. Робити їх потрібно з урахуванням того, щоб годинник висіли прямо, якщо тільки дизайнерський задум не передбачає якоїсь особливої кривизни майбутніх часов.Наденьте стрілки на виступаючий штир годинникового механізму. Вставте в години батарейку або заведіть їх. Все готово. Ось так легко і просто отримати унікальну функціонуючу річ, аналога якої у світі більше не існує.