Як запускати програму з флешки.

Флешка - дуже зручний носій інформації. На відміну від дисків вона набагато краще захищена від механічних пошкоджень. На флешку набагато швидше і зручніше записувати інформацію. До того ж вона набагато функціональніша. З її допомогою можна не тільки переносити інформацію, а й відкривати програми, встановлені на флешці. Це дуже зручно, оскільки у вас завжди з собою потрібна програма, яку можна відкрити на чужому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, флешка, програма Alcohol 120%, додаток UNetbootin, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Процедура установки програм на флеш-накопичувачі і їх використання має трохи інший характер, ніж установка програм на комп'ютер. При установці програми на флешку інформація не просто записується, а й додається до реєстру пристрою. Тому вам потрібно створення завантажувальної флешки (Live CD.)
2
Для запису на флешку програма повинна бути записана у вигляді образу (ISO формат). Ви можете завантажувати програми з інтернету вже в якості способу ISO або створювати такі образи самостійно.
3
Для створення образу скачайте програму Alcohol 120% і встановіть її на комп'ютер. Після першого запуску вона створить віртуальні приводи. Після цього буде доступно меню програми. Вставте диск з програмою, яку ви хочете записати на флешку. Зліва у вікні Alcohol 120% натисніть на рядок «Створення образів», потім - на рядок «Старт». Додаток створить ISO образ програми. Тепер цей образ і потрібно записати на флешку.
4
Скачайте та встановіть програму UNetbootin. Запустіть його. Зверніть увагу на панелі інструментів у нижньому вікні запущеної програми. У рядку «Образ диска» виберіть ISO. Праворуч від рядка «Образ файлу» натисніть кнопку і вкажіть шлях до потрібного файлу.
5
Тепер в рядку «Тип» виберіть «Пристрій USB», а в рядку «Носій» - флешку, на яку буде записуватися програма, після чого натисніть ОК. Дочекайтеся закінчення процесу розпакування і установки програми. Тепер ви можете запускати записану програму безпосередньо з флеш-накопичувача. Для цього потрібно просто вставити флешку в комп'ютер.
6
Якщо програму не запускається з флешки , зайдіть в профіль БІОС і включіть можливість завантаження з USB-drive (за замовчуванням на деяких материнських платах може бути відключена). Після включення цієї функції ви зможете запускати програми з флешки .