Як налаштувати модем в режимі бридж.

Багатьох користувачів хвилює питання, в якому режимі - роутер або бридж - краще настроювати підключення до інтернету. У кожного з цих варіантів є свої недоліки і достоїнства. Якщо в будинку кілька комп'ютерів, і для всіх потрібно підключення до інтернету - користуватися краще режимом роутер, ну а якщо тільки один комп'ютер - краще використовувати режим бридж.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, модем.
Інструкція
1
В основному бридж режим на модемах встановлений за замовчуванням. Але додатково потрібні ввести настройки, отримані від провайдера. Зайдіть в WEB-інтерфейс модему. Для цього в командному рядку наберіть route print. З'явиться адресу модему. Запишіть його. Тепер в адресному рядку інтернет-браузера після рядка http://введіть раніше отриманий адресу модему.
2
У веб-інтерфейсі модема введіть логін і пароль (надається оператором, за замовчуванням може бути значення admin в обох стрічках). Далі в меню модему виберіть рядок Quick Setup. Навпроти рядка Auto-Connect приберіть галочку.
3
Після цього зверніть увагу на значення VPI і VCI. Впишіть туди значення, які ви отримали від свого оператора. Більше нічого не чіпайте. Далі натисніть Next та в рядку, що з'явився Connection виберіть значення Bridging. Потім зайдіть в розділ WAN Setup і клікніть мишкою по команді Save/Reboot. Перезавантажте модем.
4
Тепер потрібно встановити з'єднання з мережею. Зайдіть в папку «Мережеві підключення» і виберіть «Підключення по локальній мережі». Натисніть «Підключити до інтернету», далі - «Встановити в ручному режимі » і «Високошвидкісне підключення» з ім'ям користувача і паролем. Введіть ім'я вашого провайдера, логін і пароль (отримані від провайдера). Встановіть галочку біля рядка «Створити ярлик на робочому столі.
5
З'явиться нове вікно, в якому виберіть «Властивості». У наступному вікні виберіть вкладку «Мережа». Зі списку виділіть рядок TCP/IP і натисніть «Властивості» внизу вікна. Виберіть рядок «Використовувати наступні адреси DNS серверів. Далі ввести DNS адреси, отримані від оператора. Збережіть налаштування у всіх відкритих віконцях. Просто в кожному вікні натискайте ОК. Тепер виберіть на робочому столі ярлик профілю підключення до інтернету і натисніть «Підключити».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9OIZbZ7dVNA