Як підписувати конверт англійською. Як заповнювати авіа конверт.

Інтернет-листування значно спростила сам факт спілкування і зв'язки між країнами. Але отримати «живе» лист від одного приємно кожному. Тим більше, якщо послання прийшло з закордону. Щоб відправити відповідь, важливо знати правила заповнення адрес на конверті .
Вам знадобиться
  • конверт, точну адресу одержувача
Інструкція
1
Європейський і американський алгоритм підпису конвертів однаковий і являє собою якийсь стандарт, згідно з яким певна інформація пишеться в строго визначеному місці. Якщо в Росії адреси відправника і одержувача пишуться на конверті праворуч один під одним, то європейська система ділить конверт на три частини. Ще одна відмінність від російського стандарту заповнення в тому, що адреса пишеться, починаючи від часткового до загального.
2
Зліва вгорі напишіть ім'я та прізвище відправника, потім номер будинку, назва вулиці, провулка з великої літери (Street, Avenue). Потім при необхідності вкажіть номер квартири або апартаментів: Apt. # 23. Значок # на конверті замінює значок номери, але іноді його й не пишуть зовсім. Далі пишіть місто, потім район (в США -штат, у Британії - графство). Останні часто пишуться в скороченому вигляді. Потім пишіть поштовий індекс. У Росії він складається з шести цифр, в США - з п'яти або дев'яти цифр, а в Британії - з цифр і букв. І в кінці не забудьте написати назву країни (Russian Federation, USA, Great Britain).
3
У правому верхньому куті розташовується марка, а під нею (можна поставити на пошті, можна від руки) вкажіть спосіб доставки: Registered (mail) - замовлене, Air mail/Via air mail - авіа, Express (delivery) - експрес, If notdelivered please return - прохання повернути, якщо лист не дійде до адресата.
4
Адреса одержувача пишіть в центрі, але з легким зрушенням вправо і вниз. Його оформлення трохи відрізняється. Обов'язково вкажіть відповідну форму звернення, наприклад, Mr., Mrs., Ms., Miss. Далі - його ім'я і прізвище. Потім номер будинку, назва вулиці або провулка з великої літери. Перед назвою вулиці буквами N, S, W, E обов'язково вкажіть сторони світу, по відношенню до яких вона знаходиться. Після назви вулиці при необхідності вкажіть номер апартаментів або квартири (Apt., Suite). Далі - назва міста, потім назва штату, району чи графства, потім індекс і врешті назва країни.
Зверніть увагу
Зазвичай адреси пишуться друкованими літерами в чотири рядки кожен. Наприкінці кожного рядка не ставиться ні точок, ні запитах. Прийняті скорочення назв штатів чи графств, а також необхідні нюанси оформлення конвертів дізнайтеся в будь-якому поштовому відділенні. Європейські та американські поштові служби уважно ставляться до заповнення конверта. Якщо він заповнений неправильно, лист повернеться до відправника.