Як ладити з самим собою.

Внутрішня гармонія і душевну рівновагу - запорука довгого життя, фізичного і психічного здоров'я та позитивного ставлення з боку оточуючих. Але невідповідність власних уявлень та ідеалів з реальним характером і рисами змушує людину боротися з самим собою і відчувати постійну незадоволеність.
Інструкція
1
Перш ніж робити що-небудь серйозне, зупиніться і задумайтеся. Згадайте всіх, хто вас любить. Постарайтеся проаналізувати їх ставлення і мотиви поведінки. Вони знають про всі ваші недоліки, але все одно люблять і прощають. Сприйміть цю любов і постарайтеся ставитися до себе з так само: знайте про свої недоліки, але вибачте їх собі. Ви людина і не можете не помилятися, але можете виправити себе і своє майбутнє.
2
Займайтеся дихальними вправами і йогою. У цій духовній практиці через фізичні заняття людина знаходить внутрішню рівновагу. Думайте про все хороше, що зробили і зробите в найближчому майбутньому.
3
Працюйте над своїм характером. Позбавляйтеся від шкідливих звичок і вад. Праця буде важким, але результати вас обов'язково порадують, коли ви будете цілком відповідати своїм власним ідеалам.
4
Ставтеся до себе з гумором. Найчастіше жартуєте, особливо над недоліками. Сміх - природна реакція організму на абсурд і невідповідність явищ логіці. Часто він стає кращим і єдино ефективною зброєю проти страху і відчаю: смішне не може бути небезпечним або шкідливим.
5
Не зациклюйтеся на собі. Ваша допомога потрібна багатьом вашим друзям і родичам. Піклуючись про них, ви зможете відволіктися від внутрішніх проблем, а через деякий час, коли звільнитеся, колишній розлади вже не здаватиметься таким серйозним. Особливо виручає турбота про людей, що зазнають великі проблеми, ніж ви: в порівнянні ваші проблеми вам самому здадуться незначними і вирішити.