Як справити дитині рочок.

В будь-якій сім'ї перший день народження малюка викликає масу питань про те, як відзначити цю знаменну подію. Щоб ідеально організувати дитяче свято, потрібно враховувати ряд правил.
Вам знадобиться
  • - кулі,
  • - плакати,
  • - святкове частування.
Інструкція
1
Перше правило стосується гостей. Якщо планується дорослий день народження, то тут залишається лише зібрати гостей в такий час, який буде збігатися з періодом неспання малюка. Не варто затягувати урочисті заходи за участю іменинника, інакше дитина перевозбуділся, і укласти його буде досить проблематично.
2
Для того щоб малюк отримав свою гамму вражень, необхідно прикрасити приміщення. Підійдуть для цього різнокольорові кулі, плакати та листівки. Можна створити сімейну стінгазету для малюка, в якій у супроводі фотографій демонструються всі досягнення дитини. Найчастіше вінчає таку газету відбиток маленької дитячої ручки, який можна отримати за допомогою звичайних пальчикових фарб. Супроводжує процес вручення подарунків. Не варто розраховувати на те, що день народження в 1 рік залишиться в пам'яті дитини. Більшою мірою цей захід орієнтовано на дорослих членів сім'ї.
3
Маленьких гостей, особливо в тому випадку, коли вони також є членами сім'ї, запросити можна. У дитячому віці для визначення гостей є правило «+1» до віку малюка. Тобто, для однорічної дитини достатньо двох гостей, але і це задоволення не обов'язково, так як в годик малюк ще не орієнтований на повноцінне спілкування і відчуває себе частиною мами.
4
Це стосується і частувань. Прагнення придбати гарний торт із зображенням персонажів мультфільмів з метою порадувати малюка цілком зрозуміло, однак годувати дитину таким тортом можна, так як він повністю не відповідає принципам дитячого харчування. У кращому випадку торт на 1 рік саме для дитини може бути зроблений своїми руками на основі сиру і фруктів, і то при відсутності алергії на дані продукти. Тому можливо має сенс приготувати дитині маленький сирний кекс, прикрасивши його свічкою.