Як зшити домашні чобітки. Як зв'язати домашні дитячі чобітки спицями м к.

Як говорить прислів'я: «Тримай голову в холоді, живіт в голоді, а ноги в теплі!». Наші ніжки вимагають дбайливого до себе звернення. Як один із проявів турботи про них - домашні чобітки створять відчуття тепла і затишку. Задавшись цим питанням, дуже легко його реалізувати. А саме, самим зшити домашні чобітки .
Вам знадобиться
  • Розмова простеганний синтепон потрібної товщини, коса бейка, нитки в тон, відрізок липучки, ножиці, швейна машинка, картон і ручка.
Інструкція
1
Визначившись з розміром чобітків викроювати на аркуші картону підошву чобітка на праву ногу. Підошва чобітка на ліву ногу на тканини буде викроювати в дзеркальному відображенні.
2
Виходячи з розмірів підошви, на аркуші картону робите викрійку верху чобітків. Гомілковостопного частина викрійки можна збільшити або зменшити в розмірі залежно від бажаного облягання ноги. Враховуючи розміри гомілковостопний частини, розраховуєте довжину язичка чобітка. Готові деталі викрійки для перевірки правильності розмірів можна з'єднати між собою по межах зшивання деталей. При необхідності, розміри викрійки можна підкоригувати ще до моменту викроювання на тканині.
3
Деталі викрійки розкладає з урахуванням часткової нитки і малюнків на тканині таким чином, щоб 2 деталі підошви вийшли в дзеркальному відображенні (на праву і ліву ноги), а деталі верху вийшли зі згином в кількості 2-х штук. Язички чобітків викроюються також в кількості 2-х штук. Для припусків на шви залишаєте з кожних сторін всіх деталей по 1,5 см. Вирізуєте всі деталі.
4
прострочуємо на швейній машинці носову частину кожного чобітка, склавши деталі лицьовою стороною один до одного. Краї швів разутюжіваем з виворітного сторони.Остальние деталі зшиваєте служив виворітними сторонами тканини один до одного. Ці шви можна спочатку виконати окремо, а потім обробити косою Бейко. А можна відразу прострочити з косою Бейко, попередньо сметани їх на руках.
5
Зручно вибрати наступну послідовність зшивання деталей чобітка: спочатку косою Бейко обробити верхні зрізи язичків. Потім пристрочити язички до деталей верху чобітків, захоплюючи при цьому і верхній край одворотів. Таким чином, пришиваючи язичок до чобітки цієї ж косою Бейко по колу обробляється і верхній край чобітка.
6
Підготовлений верх чобітка поєднується по поздовжній осьовій лінії підошви і пристрочує по колу аналогічним способом.
7
викроювати з тканини 2 деталі ремінців. Прострочуєте їх на машинці. До одного з країв кожного ремінця пристрочують відрізок липучки. Другу частину липучки пристрочують на відповідну частину верху чобітка. Пришиваєте самі ремінці до верху чобітка відповідно до застібкою.
Корисна порада
Для додання підошві чобітків форми і щільності, можна розмістити в чобітках повстяні устілки відповідного розміру. Для цих же цілей можна замінити матеріал підошви чобітків на повсть чи іншої щільний і ноский матеріал.