Як переробити свій сайт.

Повинно бути, ні у кого не викликає сумніву той факт, що будь-який web-майстер хоче популярності своїх сайтів . Кореляція між популярністю і відвідуваністю також вельми очевидна. Стабільне зростання відвідуваності каже про нормальний розвиток сайту. Але що робити, якщо відвідуваність не росте або навіть падає? Аналіз обставин падіння відвідуваності часто призводить до висновку про те, що причина в самому сайті. Він не може зацікавити відвідувачів, утримати їх увагу, змусити повернутися. В даному випадку має сенс подумати над тим, як переробити свій сайт.
Вам знадобиться
  • - доступ до сайту по FTP;
  • - програма FTP-клієнт або файловий менеджер з підтримкою FTP-з'єднань;
  • - доступ в адміністративну панель сайту (якщо вона є);
  • - сучасний браузер;
  • - підключення до інтернету
Інструкція
1
Переведіть web-ресурс під управління сучасної CMS. Якщо контент сайту статичний або ж сайт функціонує на основі незалежних або слабо інтегрованих скриптів, має сенс зайнятися його повної переробкою. Підберіть і встановіть на хостинг сучасну систему керування вмістом. Підберіть і встановіть модулі CMS, реалізують необхідні додаткові функції. Перенесіть весь контент сайту під управління CMS. Однією з найбільш потужних і універсальних CMS на сьогоднішній день є Drupal. Він абсолютно безкоштовний. Завантажити Drupal можна на сайті drupal.org.
2
Оптимизируйте структуру сайту. Угруповання матеріалів за тематичними розділами з чіткою і логічною організацією (наприклад, у вигляді ієрархії) дуже допоможе користувачам орієнтуватися на сайті. Швидко знайшовши потрібну інформацію, відвідувач не покине ресурс відразу.
3
перероблених дизайн сайту. В даний час актуальний легкий, світлий дизайн в стилі web 2.0, добре відображається при різних дозволах. Для більшості популярних CMS існують каталоги безкоштовних тем оформлення. Підберіть підходящу тему і встановіть на сайт. Хорошим рішенням буде розробка своєї унікальної теми.
4
Збільште функціональність сайту. Встановіть і активуйте модулі, які додадуть сайту інтерактивності. Наприклад, можна додати можливість коментування статей та інших матеріалів. Підключіть імпорт RSS, новинні стрічки, модулі голосування, і т.д. Не перестарайтеся. Має сенс додавати тільки той функціонал, який реально потрібен користувачам.
5
Встановіть форум для обговорення матеріалів сайту. Наявність форуму допоможе створити ядро спільноти постійних користувачів ресурсу.
6
Додайте на сайт унікального тематичного контенту. Також можна переробити старі матеріали для приведення їх у відповідність реаліям сьогодення. Свіжа й актуальна інформація приверне нових користувачів, а можливість її обговорення - утримає їх.
Зверніть увагу
Зміна структури сайту може служити причиною зміни URL документів, що призведе до втрати частини зовнішньої посилальної маси і тимчасовому випаданню цих документів з індексу пошукових систем.
Корисна порада
Проводьте і тестируйте великі поновлення сайту на окремій машині.